Bata Италия

Тема в разделе "Одежда и обувь", создана пользователем almeraa, 11 авг 2015.

1. almeraa

almeraa Научный сотрудник ШУ

Симпатии:
    91
    Баллы:
    411
    дівчата вчора замовила але гроші не зняло з картки , а ордер на сайті є , воно викупилось чи ні?
    чи там є якісь нюанси?

2. KrisKris

KrisKris Научный сотрудник ШУ

Симпатии:
    21
    Баллы:
    451
    щось вам получилося зняли гроші??

3. Romana

Romana Аспирант ШУ

Симпатии:
    20
    Баллы:
    231
    Я теж сьогодні на цей магазин дивлюсь. Почитаю вас, може хто щось важливе розкаже?

4. marina1988

marina1988 Студент ШУ

Симпатии:
    0
    Баллы:
    174
    замовляла сапоги , все пройшло на ура... от тільки я затупила і не правильно зареєструвала посилку у перевізника, то довго чекала замовлення! а так все класно! Якість супер))))

5. mamamania

mamamania Ученик ШУ

Симпатии:
    0
    Баллы:
    74
    Добрий вечір, а не підкажете, якою картою ви купували, яку шипінг і білінг адресу вказували. А також якою компанію форвардом користувались. Я просто при рєєстраціі там де білінг адреса вказала адресу форварда. Заздалегідь Дякую)

6. Romana

Romana Аспирант ШУ

Симпатии:
    20
    Баллы:
    231
    Привіт. Дівчата, хто регулярно замовляє тут? Я, наприклад, одним замовленням купила 3 пари взуття. І вони їх вислали кожну окремо. Тобто, приходиться робить консолідацію. Може треба ще щось при замовленні вказувать? І чи є можливість відправки взуття без коробок? Хтось володіє такою інформацією? Дякую.

7. mamamania

mamamania Ученик ШУ

Симпатии:
    0
    Баллы:
    74
    Добрий вечір, а не підкажете, якою картою ви купували, яку шипінг і білінг адресу вказували. А також якою компанію форвардом користувались. Я просто при рєєстраціі там де білінг адреса вказала адресу форварда. Заздалегідь Дякую)

8. Romana

Romana Аспирант ШУ

Симпатии:
    20
    Баллы:
    231
    mamamania, а звідки ви пишете, що у вас вже вечір?
    Перевозить Май Міст. Адреса у мене вказана лише Міста. Картка МС через пейпал.

9. mamamania

mamamania Ученик ШУ

Симпатии:
    0
    Баллы:
    74
    Добрий день, я з Києва, то я просто попередньому апоненту писала у вечірі, а можна я вас ще попитаю, а
    "Адреса у мене вказана лише Міста." це ви і в шипінг и в білінг адресу писали координати Міста, і "Картка МС через пейпал" це ви в пей пел вказували адресу доставки міста чи як це зрозуміти. Бо в мене пєй пєл зареєстрован на Україну на менє.
    Щодо вашого питання я вам можу порекомендувати при оплаті на чекауті на сторінці де ви вибираєтє спосіб оплати найменування товару и адресу доставки то там є в нижньому лівому кутку віконечко примітки-побажання до ордеру, там можете вказати щоб вони відсилали все однією посилкою, а не трьома, може це іншим разом допоможе
    Якщо не знайдете де воно, я вам скопіюю назву на італіській мові і надішлю

Последнее редактирование: 3 сен 2016
  10. Romana

Romana Аспирант ШУ

Симпатии:
    20
    Баллы:
    231
    Так. Я в кожному магазині вказую лише адреси міста. Своєї платіжної адреси ще ніде не вказувала. У пейпал внесена адреса моя, та адреса Міста в Іспані, та Італії. Правда не знаю, чи воно відіграє якусь роль? Бо польської адреси там нема, але я дещо і в Польщі купую через пейпал.