Для найменших Luvable Friends, Hudson Baby, Nurtria (Рівне і вся Україна)

Тема у розділі 'СП США', створена користувачем AnnaT, 14 сер 2014.

  1. AnnaT

    AnnaT Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    91
    Бали:
    374
    Рід занять:
    мама
    Пропоную СП з цього магазину http://babymallonline.com/browse
    тут представлені торгові марки для дітей Luvable Friends, Hudson Baby, Nurtria - найнижчі ціни на боді, сліпи, футболки та інші необхідні товари (соски, бутилочки, дитячий посуд та ін.).
    Ставка СП +8%.
    100% предоплата на карту Приватбанку.
    Пересилка в Україну компанією Meest (авіа) терміном до 4 тижнів.
    Ціна 10дол за кг

    LF.jpg LF2.jpg У нас робити замовлення вигідно і швидко, легко і зрозуміло.

    Хочу акцентувати увагу на тому, що я не представник вказаного магазину, я такий самий покупець, як і ви. Нести матеріальну відповідальність за брак, не відповідність замовлення ( надаючи доказ викупу, що я не помилилася) або інколи за недостачу якихось речей я не можу.
    Тому майте на увазі - замовлення із-закордону часом буває ризикованим. Відносьтеся до всього, що відбувається із розумінням.

    У зв"язку з тим, що приходиться працювати із доларом усі розрахунки проводяться саме в доларах своєчасна від вас оплата гарнтує Вам і мені спокій.
    Бувають випадки, що розсилаючи Вам вартість викупу курс долара був менший ніж на той день, коли ви вирішили оплатити. В такому випадку ви берете на себе відповідальність невчасної оплати і зараховуватися буде сума в доларах по курсу на день вашої оплати!

    Рівне і вся Україна.
    Пересилка Укрпоштою, Новою поштою чи іншою транспортною компанією за рахунок покупця.
     
    Останнє редагування: 5 вер 2014
  2. AnnaT

    AnnaT Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    91
    Бали:
    374
    Рід занять:
    мама