Фрунза Николай, 13 лет .Апластическая анемия.

Тема в разделе "Благотворительность", создана пользователем Бану, 28 май 2015.

1. Бану

Бану Супер Админ

Симпатии:
    27.790
    Баллы:
    876
    Род занятий:
    наверное я блоггер:)
    [xtable]
    {tbody}
    {tr}
    {td}Источник: http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=25&id=19610

Коля до сих пор ждет Эксиджад
    {/td}
    {/tr}
    {tr}
    {td} {/td}
    {/tr}
    {tr}
    {td}[​IMG]

Всем доброго времени суток! Вот уже 2 месяца мы ничего не насобирали.... Коленька со своими болячками наедине все ждет необходимого препарата для выведения "вредного железа из организма". Со времени прошлых новостей насобиралось практически ноль гривен... Мальчику нужен Эксиджад почти постоянно, ведь анемия Джозефа Блекфена Даймонда - одна из самых серьезных болезней ребенка.... И всего одна пачка таблеток стоит в среднем 15-17 тысяч гривен. Стоит ли говорить что для безработной мамы - это неподъемная сумма, а пенсии ребенка-инвалида хватает в нашей стране разве что на проезд? Будем благодарны за вашу помощь!
    {/td}
    {/tr}
    {/tbody}
    [/xtable]

Зі слів матері:

17 грудня 2003 року, у мене народилась очікувана, бажана перша дитина – Миколка. На жаль виявилось, що хлопчик народився дуже хворий. Одразу було видно вроджену патологію ніг. Через низький гемоглобін йому одразу зробили перше в житті переливання еритроцитної маси.
    Побачивши дитину перший раз, я була в дуже тяжкому стресовому стані, але це був лише початок наших страждань. Дехто з лікарів радили відмовитись від дитини, але як я могла відмовитись від своєї рідної дитини, від своєї кровиночки, яку так довго чекала?

Через 2 місяці новий стрес: У дитини падає гемоглобін до 40 і ми потрапляємо до реанімації обласної дитячої лікарні, де йому переливають донорську кров. Гемоглобін підняли, а через декілька тижнів він знову падає і лікарі направляють нас в Київ, до Охматдиту, для визначення діагнозу. Там ми дізнались про страшний діагноз: «Вроджена апластична анемія Джозефа-Блекфена-Даймонда». Для того щоб вилікувати дитину від цієї страшної хвороби потрібна трансплантація кісткового мозку, яку роблять тільки за кордоном. Вона коштує великих грошей, яких у нас немає.

У зв’язку із вродженою патологією ніг, у Києві ми звернулися до ортопедів, але нам відмовили від хірургічного втручання, в зв’язку із важким захворюванням крові.
    Вже 8 з половиною років ми боремось за життя Миколки. Він навчився терпіти біль і не плакати. Щомісячно дитина потребує підтримуючого лікування в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні, де йому роблять переливання донорської кров для врятування життя. Відділення стало нам другим домом. Лікарі і медперсонал стали нам як рідні: лікують, співчувають і підтримують нас.
    Зрозуміло, що через часте переливання донорської крові на внутрішніх органах накопичується залізо. Для ефективного виведення цього заліза потрібні життєво необхідні препарати , які дуже дорого коштують. Наприклад, якщо раніше ми платили за одну упаковку «Ексіджаду» 6000 грн, то сьогодні від коштує понад 7000 грн. На рік потрібно тільки самого «Ексіджаду» 3-4 упаковки. Три роки тому, при обстеженні крові, у дитини виявили Гепатит «Б», який тепер теж потрібно лікувати. Лікування коштує також немало.
    Микола не може самостійно пересуватись ніжками. Щороку йому роблять нові протези в м. Харків. Він дуже любить грати у футбол, хоче бігати як всі здорові діти, але у протезах не побіжиш. Микола закінчує 1-й клас, але через хворі ніжки ходити до школи він не може, тому вчителі приходять до нього додому. Коля дуже гарно пише, малює, любить читати і є дуже розумною дитиною.
    Я не працюю, тому що повинна постійно перебувати біля сина. Дохід сім’ї дуже малий.
    Ми віримо, що є багато людей із добрим серцем, які небайдужі до чужого горя і дуже просимо допомогти врятувати життя моєї єдиної дитини.

Реквизиты для оказания помощи
    Отримувач: АТ Державний экспортно-імпортний банк України (філія Чернівці)
    МФО: 356271
    Код: 21420657
    Р.р 29247017114
    Призначення: Фрунза Олена Георгіївна, поповнення КР 0221002599

Волонтер: Євген тел. +38(095)9251412
    Мати: Фрунза Олена Георгіївна

2. Vikashop

Vikashop Доброе сердце ШУ

Симпатии:
    3.401
    Баллы:
    776
    У кого-нибудь получилось пополнить єтот счет?

3. Бану

Бану Супер Админ

Симпатии:
    27.790
    Баллы:
    876
    Род занятий:
    честно говоря меня тоже смутили реквизиты. И на сайте написано что почти ничего не собрали, надо написать волонтеру который им занимается, что что-то с реквизитами - scholz.corporative@gmail.com

4. Vikashop

Симпатии:
    3.401
    Баллы:
    776
    Меня не смущают реквизиты) они такие же как и в других соцсетях... просто не проходили платежи-(...
    п.с. только что порполнила, все ок

5. Бану

Бану Супер Админ

Симпатии:
    27.790
    Баллы:
    876
    Род занятий:
    хорошо:) sunnysunnysunnysunny

6. Vikashop

Симпатии:
    3.401
    Баллы:
    776
    Девочки, наконец-то Коленьке купили необходимое лекарство!
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=25&id=20058
    Репост:
    [xtable]
    {tbody}
    {tr}
    {td}Благодарность из Черновцов{/td}
    {/tr}
    {tr}
    {td} Коле Фрунза и Вадику Матковскому наконец-то купили Эксиджад! Родители очень благодарны всем, кто участвовал, за помощь! Суммы на 2-х счетах деток хватило как раз, чтоб купить Эксиджад - обеим детям по упаковке этих жизненно необходимых таблеток. Так долго мы собирали, потом не могли найти по доступной цене, так как цена этих таблеток по Украине доходит местами до 24 тысяч гривен... Но наконец-то удалось найти по нормальной цене и купить,сложив общие деньги 2-х деток! Пусть Бог благословит помогающих!

{/td}
    {/tr}
    {/tbody}
    [/xtable]

Маринчик и Бану нравится это.
  7. Vikashop

Симпатии:
    3.401
    Баллы:
    776
    http://acc.cv.ua/chernivtsi/4938-komendant-mezhigir-ya-zdijsniv-mriyu-chernivetskogo-khlopchika[​IMG]
    Найважливіше вірити – і тоді мрії обов’язково збуваються. Ми вже розповідали, як 12-річному Миколі Фрунзі доводиться боротись із рідкісною недугою - парціальною червоноклітинною анемією. Благодійника зворушила ця історія і він вирішив здійснити мрію хлопчика.
    Таких як Микола - особливих дітей із страшним діагнозом на Буковині всього четверо. Лікарі рекомендують їм обмежувати спілкування з іншими дітьми, адже вилікувати будь-яку вірусну хворобу для них значно складніше, ніж іншим. Та тепер хлопчик має змогу спілкуватись із друзями до схочу, адже меценат Денис Тарахкотелик, який працює комендантом Межигір"я подарував Миколі планшет, про який він мріяв і описав її в листі журналу "Невгамовні"
    Микола Фрунза: «Я дуже гарно дякую, хто мені подарував цей планшет. Я вже маю можливість спілкуватись із друзями і відволікатись від тих процедур у лікарні».
    Олена Фрунза, мати: «Після ефіру пройшов тиждень, 2 тижні і ми не очікували, що так швидко це буде. Не думали, що такий дорогий, такий гарний планшет».

Аби мати шанс на життя, Миколі щомісяця проводять переливання крові. Також йому доводяться проходити дорогвартісне лікування, адже лише один з препаратів вартує понад 20 тисяч гривень. Його мати вірить, що волонтери і небайдужі підтримуватимуть їх і зможуть допомогти здійснити ще одну найважливішу мрію хлопчика – бути здоровим.

8. Vikashop

Симпатии:
    3.401
    Баллы:
    776
    Репост ФБ https://www.facebook.com/Благодійна-організація-Великі-серця-1464342337225567/
    upload_2016-8-6_0-9-18.png
    Благодійна організація Великі серця добавил(-а) 3 новых фото.
    4 июля ·
    Думаєте ваше життя суцільна проблема? Вас дістали платіжки за газ і у вас маленькі зарплати? Серйозно?!
    Знайомтеся - це Миколка Фрунза та Артемко Никифоров. У Колі рідкісний різновид анемії. Аби мати шанс на життя, хлопчику щомісяця проводять переливання крові. Також йому доводяться проходити дороговартісне лікування, адже лише один з препаратів вартує понад 20 тисяч гривень.
    Артем же страждає на найважчу форму ДЦП з приступами епілепсії та постійно потребує догляду.
    Завдяки небайдужості студентів-філологів ЧНУ, Вікторія Власюк та викладачів Roman Paziuk, сьогоднішній понеділок для цих дітлахів став трішки радіснішим. Адже на виручені кошти від зібраної макулатури, студенти філологічного факультету придбали цим діткам продуктові пакети, фрукти, солодощі та дещо з ліків. Дякуємо за усмішки та гарний настрій в дітей;)
    P.S.
    Якщо ви все ще переконані, що ваше життя неймовірно складне, то запрошую Вас відвідати Миколку та Артемка. Або прийти в будь-який дитячий будинок. Там на вас подивляться сотні дитячих очей, які ні в чому не винні і, які були б раді мати хоча б 10% того, що є у вас...