iHerb без веса.Украина и Ивано-Франковск.Выкупы постоянно.Учитываю все скидки,купоны.

Тема у розділі 'Неактуальные СП и темы', створена користувачем Юляха, 16 чер 2017.

  1. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    IMG_3735.JPG :blush::heart::heart:cupidboy:kiss2:Привет,меня зовут Юлия я из Ивано-Франковска,покупаю для себя и друзей на сайте IHerb уже более 7 лет .Приглашаю Вас присоединиться к нашей дружной и веселой компании)
    В этой теме буду анонсировать все текущие акции и скидки.Могу помочь с выбором -спрашивайте-посоветую,у меня биологическое образование и я большой любитель нутрициологии и всего натурального и полезного)))cupidboyи просто фанат здорового образа жизни:girl_crazy:
    Условия заказа со мной: Цена сайта (а так же учту дополнительно ВСЕ скидки и купоны, если есть!), при этом есть варианты доставки:
    1) бесплатная доставка 2-3 недели (за вес ничего доплачивать не нужно,только стоимость самого товара);
    ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ от iHerb: "1 мая была введена дополнительная плата при бесплатной доставке в пункты выдачи для заказов от $60.Это касается только товаров с большым весом(я предоставляю скриншот в случае если на Ваш хотят дополнительную оплату за доставку)
    2) платная доставка DHL - 5-7 рабочих дней, плата за вес выходит порядка 5- 7$/кг (зависит от корзины, от ее веса, зависит от того что соберется);
    По Украине пересылаю НП, либо Укрпочтой за счет покупателя, девочки из Ивано-Франковска самовывоз :biggrin:
    Мои преимущества:
    *Комиссия 0%
    *Считаю точный ВЕС до грамма
    *Доставка DNL экспресс-мегабыстро, срок доставки 4-6 рабочих дней ко мне
    *Покупки на постоянной основе.
    *В случае, когда Ваш товар не выкуплен (нет в наличии и т.д.) возврат денег 100%
    *Информирование о стадиях выкупа
    *Никакого риска брака/потерь/конфискаций. В случае форс-мажора всю моральную и материальную ответственность беру на себя, а именно возвращаю деньги или оформляю перезаказ. Но обмена и возврата нет
    -цена товара указана слева указана в долларах,
    -вес отправления - справа в фунтах и кг « Shipping Weight/Вес Отправления»
    Вес считается согласно информации сайта, он не всегда совпадает с реальным весом.
    Курс доллара – это курс конвертации по картам ПриватБанка на дату выкупа заказа. Его можно посмотреть ТУТ
    https://www.privat24.ua/#login
    Оплата: 100 % передоплата на гривневую карту ПриватБанка.
    ЗАКАЗЫ ПРИНИМАЮ В БАНДЛЕРЕ ПО ССЫЛКЕ-

    http://30julia11.bunddler.com/

    или в Вайбере -0677654698
    Индивидуальны заказы - если не хотите ждать совместного выкупа (надо на 60 долларов собрать) или Вы просто не хотите по каким-либо причинам заказать самостоятельно, я могу оформить полноценную послыку на Ваш адрес (то есть я Вам ничего не пересылаю по Украине, Вы получаете посылочку непосредственно от магазина сами на отделении Новой почты или курьером ),условия те же-цена сайта со всеми скидками :)
    - DHL Express стоимость 12-45 $, курьер приносит к Вам домой. Подходит для заказов весом до 10 кг (22 фунта); стоимостью до €100 Сроки доставки 5-10 рабочих дней. Самый быстрый вид доставки.


    ИНФОРМАЦИЯ для тех, кто делает заказ впервые самостоятельно:
    - в ноябре 11$ Скидка для тех кто делает первый заказ (можно просто перейти по ссылке и код пропишется автоматически в корзине), но перед оформлением ещё раз обязательно ввести DHZ699 в корзине )
    https://ua.iherb.com?rcode=DHZ699


    ИНФОРМАЦИЯ для повторных самостоятельных заказов (и для первого тоже):
    - переходите по ссылке
    https://ua.iherb.com?rcode=DHZ699

    переходите по ссылке и делайте заказ самостоятельно,в окошке введите код на скидку DHZ699 и 5 % скидку получите Вы на свой заказ и я получу реферальные бонусы,поэтому не стесняйтесь и спрашивайте,звоните если надо-помогу оформить заказ,но минимальный заказ на бесплатную доставку 60$ поэтому приглашаю Вас в свою компанию)))cupidboyСсылка на сам сайт:
    https://ua.iherb.com/specials/?rcode=DHZ699




     
    Останнє редагування: 6 лис 2019
    Auroraten, Вселенная, Iraabush та ще 1-му подобається це.
  2. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Привiт, дівчата! Всіх вітаю у своїй темі!:biggrin:Дуууууже рада Вас бачити))))
    Є компанія на Айхерб, і ще збираємо Попси , є вільних 250 штук, ціна приблизно 2,50 за штучку виходить( точно зможу сказати коли буде набити повна корзина, бо на них є додаткова вага , яка точно побачу тільки при повній корзині, бо в залежності від того що саме в ній трохи є коливання на пару центів)
    Попси звичайно реклами не потрибують.... повністю натуральні цукерки, гарна альтернатива хімії з магазину)
    https://ua.iherb.com/pr/YumEarth-Or...vors-300-Pops-80-oz-2268-g/36907?rcode=DHZ699
     
    Останнє редагування: 17 чер 2017
    Auroraten, Sugarbaby, Iraabush та ще 1-му подобається це.
  3. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Попсів ще є вільних 210 штук)
     
    Gafijka подобається це.
  4. Neverknow

    Neverknow Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    130
    Бали:
    384
    Привіт. Я порахую свої залишки з попсів і може таки приєднаюсь. А Eucerin ми не виловили? Вчора був останнійдень знижки на неї?
     
    Auroraten, Юляха та Gafijka подобається це.
  5. Gafijka

    Gafijka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    7,515
    Симпатії:
    17,099
    Бали:
    744
    Адреса:
    Косів
    Юля, вітаю з темою!!! :give_rose:
    Дякую за вітамінки і омегу! :curtsey:
    Цього разу приєднаюся на попси, мені 20 шт будь ласка
     
    Auroraten та Юляха подобається це.
  6. Iraabush

    Iraabush Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,982
    Симпатії:
    3,199
    Бали:
    644
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    І мені 20 штук)
     
    Юляха та Gafijka подобається це.
  7. Вселенная

    Вселенная Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    899
    Симпатії:
    955
    Бали:
    434
    Адреса:
    Днепропетровск
    О, Юля, класс! Умничка!)
    А расскажите что это такое?) Это просто леденцы или для/От чего-то
     
    Auroraten, Юляха та Gafijka подобається це.
  8. Oleksia

    Oleksia Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    823
    Симпатії:
    736
    Бали:
    434
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Привіт. Вітаю з тeмкою:skype (50):
    І я приєднаюся на попси, 20 шт.)
     
    Auroraten, Юляха та Gafijka подобається це.
  9. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Оооо дівчата, Ви молодці!!! Поки ми спати вкладалися вже дружно на Попси підтягнулася компанія.... мені ще з цим Бандом як порядок зробити?! Хто під скаже..?. бо я як орг ще не звикла до нього...
     
    Auroraten подобається це.
  10. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Маря'нка, не зібрали швидко компанію, але)))) якщо попадеш на якусь знижку додаткову ... то буде то саме, фактично літом мали би трохи балувати нас купонами на 5 долл і знижкою загальною на 10%, тобі дуже терміново?
     
    Останнє редагування: 16 чер 2017
    Auroraten та Gafijka подобається це.
  11. Gafijka

    Gafijka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    7,515
    Симпатії:
    17,099
    Бали:
    744
    Адреса:
    Косів
    подзвониш мені завтра, я тобі допоможу
     
    Юляха подобається це.
  12. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ксюш, Приветики!!! Вкусные конфетки сосательные на палочке , с разными вкусами и с витаминами в составе. Самое главное что полностью натуральные, без химических добавок. Даша моя ест , все ок...а это ты знаешь . это наши первые конфеты,я мама монстрВ общем просто конфеты, а Ля натуральные. Они там есть в разных упаковках, с разным весом, но вот эта самая большая упаковка выгоднее всего получается сама конфета в конечном итоге...
     
    Auroraten подобається це.
  13. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ксюш , дякую, завтра передзвоню, бо не можу собі ради дати(((Щось не то роблю таке враження...
     
  14. Soulless

    Soulless Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    362
    Бали:
    434
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Юляха подобається це.
  15. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дякую, Ульянка, дуже рада що сподобався... бо це був один з моїх перших чаів на Айхерб, і я до сих пір його постійно купую.Деколи потрібен чай саме в пакетиках ,а цей дуууже смачний і дуже добре що мікс різних чаів , бо смаки у всіх різні.
     
  16. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата , пропоную Вашій увазі Сироп Чорної Бузіни, маст хев з недавніх пір моєї аптечкі.Я з цим сиропом знайома начебто вже давно ... купувала напевно з 3 роки підряд для поруги,у неї син якраз тоді пішов у садок і вона дуже хвалила його, але я сама не використовувала його жодного разу. Ось в березні побачите велику знижку на нього і вирішила що пора-пора (ціна і зараз така на нього, сироп в товарах зі знижками ) Коли донька захворіла то трохи з побоюванням, але все ж вирішила спробувати (вона у мене склоннна до алергії і деякі натуральні продукти харчування їй не підходять) .І ніби як після першого дня соплів які текли річкою я налаштувалася на затяжну хворобу (у кого дітки мають збільшені аденоїди мене зрозуміють) -Яке ж було моє здивування, коли на наступний день дитина прокинувся з чистим носиком і практично здоровоб....я собі подумала н у мало ли .... може хвороба така дивно швидкоплинна ... (спеціально не застосовувала більше взагалі нічого, Тільки бузіна і хлорофіл в ніс).Через пару тижнів ми були в компанії і поруч зі мною сиділа дівчина з яскравою картиною ГРВІ- чіхі і кашель Її просто душили, і як я себе не налаштовувала на те що я сильна, молода, здорова ... тадам через 2 дня о першій годині ночі я прокинулася від того що ніс зовсім не дихає і морозить сильно, а на вулиці то тепло ... пішла я і ударну дозу бузини пріняла- столову ложку (це перебір можливо, але дуже не хотілося хворіти і ще вранці на тренування записана), через 2 години знову випіла.Зранку встала ... хм... нібито все Ок)і я таки вранці пішла на тренування бо фактично. Мене нічого не турбувало.Більше ніяких симптомів застуди не було взагалі- тільки втома після тренування сильніше трохи ніж зазвичай. Прям не віриться, але реально працює. За смаком взагалі клас-як вишневий сиропчик, кисло-солодкий, смак насичений. Дочка каже -яка сманотіща.... але вона в мене не балувана на рахунок солодкого... може тому.Дуже сподобалося що він без цукру, сама ягода і так солодка і немає консервантів .Подружка зазначила що через більш ніж 3 роки прийому ефект знизився і так сильно їм вже перестав допомагати в цьому році. Це говорить тільки про те що імунітет пристосувався, потрібно міняти на щось інше, а через якийсь час повернутися знову до сиропу бузини .Доречи сироп бузіни корисно приймати при інфекції нирок та сечового михура а також є дослідження про високу ефективність по відношеннню до віруса гриппа А,В.Ось він мій герой...
    https://ua.iherb.com/pr/Nature-s-An...l-12-000-mg-8-fl-oz-240-ml/12219?rcode=DHZ699
     

    Вкладення:

    • IMG_3738.PNG
      IMG_3738.PNG
      Розмір файлу:
      458.9 КБ
      Переглядів:
      14
    Останнє редагування: 17 чер 2017
    Auroraten, vikvita та Iraabush подобається це.
  17. Neverknow

    Neverknow Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    130
    Бали:
    384
    та ні, найшла ще якусь італіську бо та десерт есенс таки мені заагресивна.
     
    Юляха подобається це.
  18. Gafijka

    Gafijka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    7,515
    Симпатії:
    17,099
    Бали:
    744
    Адреса:
    Косів
    Юляха подобається це.
  19. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ксюш, дякую., виправила..... наплутала... купу сссилок повідкривала(((
     
  20. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата, я вже з бандлерОм)))) будь ласка оформляйте Попси і в кого ще є якісь хотілки, ось сюди... на Попси ціну вказуйте 0,0835 долл( це Ціна з -5% вже , але потім ще за вагу додам)
    http://30julia11.bunddler.com/
     
    Auroraten, Ulala та Iraabush подобається це.
  21. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ще одна Моя любов) сама п'ю регулярно - відчуваю приплив енергіі, п'ю курсами, допомогає мені контролювати апетит ну і по хімічному складу - мега корисна річ.Підняли дитині гемоглобін з 117 до 131 за місяць прийому, ...їжею ніяк не виходило подняти.Ну і став моєю знахідкою для носа -у дочки аденоїди збільшені і вона хропіла ночами ... я маючи таке засіб в арсеналі вирішила скористатися ним. 5-8 капель хлорофілу розводила приблизно таким же (або трохи менше) обсягом води, і капала 2 рази в день в носик. Вже через тиждень ми спокійно спалі- без хропіння, але для закріплення ефекту какпала місяць. В нас аденоїди 1 ступені ... лікар сказала, що це не критично, але сильний дискомфорт-дитина хропіла у сні і вранці сильно відкашлювала слізь.І ще при ГРВІ коли тече вода прям з носа, то теж дуже добре допомагає, прям на очах підсушує соплі і з носа НЕ тече. Дуже люблю саме цей хлорофіл оскільки він без додаткових домішок а- Ля м'ята і т д,бо я купляла відразу для всієї родини, а для маленьких підходить хлорофілл тільки у чистому вигляді. Погугліла якось ціну на нього в нас, то знайшла від NSN ціна біля 600 грн
    https://ua.iherb.com/pr/World-Organic-Liquid-Chlorophyll-100-mg-16-fl-oz-474-ml/5302?rcode=DHZ699
     

    Вкладення:

    • IMG_3745.PNG
      IMG_3745.PNG
      Розмір файлу:
      594.5 КБ
      Переглядів:
      11
    котька, Ulala та Вселенная подобається це.
  22. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата, ще є вільних 150 Попсів , як дозбираємо Попси-викуплю Айхерб, компанія вже є, лишилось поспи добирати!
     
    Останнє редагування: 17 чер 2017
    Ulala та Вселенная подобається це.
  23. Вселенная

    Вселенная Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    899
    Симпатії:
    955
    Бали:
    434
    Адреса:
    Днепропетровск
    Юля, привіт! Ти так гарно пишешь українською, що мені аж соромно стало, що я пишу російською)), вирішила також починати спілкуватися рідною мовою, але, скажу чесно, дуже незвично та важкувато)), буду тут в тебе вчитися))
    Пам ятаєшь (дівчата, де апостроф на клавіатурі????), ти купувала мені екстракт грєйпфруктових кісточок? Я колись вичитала, що він мега корисний и також маст хев у кожній родині.. Довго не купувала, а потім з*явилися (деж той апостроф?!) гроші і я купила.. а тепер сиджу, дивлюсь на нього і думаю, що з ним робити??))) Може проведеш нам знайомство з ним? якщо знаєш щось про нього...
     
    Auroraten, Ulala, Gafijka та ще 1-му подобається це.
  24. Вселенная

    Вселенная Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    899
    Симпатії:
    955
    Бали:
    434
    Адреса:
    Днепропетровск
    Підтримую на рахунок хлорофілу, дуже корисна річ! Але в мене зі смаком м*яти, так ось цей смак псує мені все.. він дуже сильний, я вже звикла, але більш такий не закажу. І дитині не даю його, лише сама пью.. Зараз бутилочка вже скінчуєтся, і наступного разу закажу такий, як ти радиш.
    Дівчата, хто страждає від молочниці - при його прийомі вона зникає "на ура".
     
    Auroraten, Ulala та Юляха подобається це.
  25. Iraabush

    Iraabush Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,982
    Симпатії:
    3,199
    Бали:
    644
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Я лапки використовую) Ну або переходжу на латинську розкладку і там, де "є"
     
    Ulala, Юляха та Вселенная подобається це.
  26. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Так- так, вчиться ніколи не піздно) Ксюш, молодчинка, головне практика... я мову в школі не вчила...я ж дитина військових - мама полька, тато білорус,де ми тільки не були з батьками..пів світа об'їхали..., а ось пишу навіть.... іноді хвилююся що помилок нароблю .... синдром відмінника ((але головне практика, чим більше пишу тим вільніше себе почуваю...ну і вважаю це правильним, бо це рідна мова моїх діток)))треба її знати ідеально, а для цього практика і тільки практика.... тобі в Днепрі з практикою складніше... тож спілкуйся з нами украінською!!!!коли Лі до школи піде... гарне знання мови тобі буде необхідне .
     
    Auroraten та Вселенная подобається це.
  27. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата, 75 вільних Попсів ... ще трошки і спробую купити, навіть не так... я куплю без то проблем .... спробую з бандлерОм домовитися про співпрацю:biggrin:
     
    Ulala та Вселенная подобається це.
  28. Вселенная

    Вселенная Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    899
    Симпатії:
    955
    Бали:
    434
    Адреса:
    Днепропетровск
    Так, з практикою в мене складніше, в Дніпрі ніхто не спілкується українською. А синдром відмінниці і в мене присутній)), ну нічого, ви мене виправляйте))
     
    Auroraten, Ulala, Юляха та ще 1-му подобається це.
  29. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ксюш, про екстракт грейпфрукта ... ось такий як ти купила спрей я так і не купила, хоч і не раз хотіла, а в першу чергу купила екстракт, цієї ж фірми, але в таблетках( чомусь не бачу зараз на сайті, але ще пошукаю)теж бестселер .. це ще одні з перших мої покупок були, років 5 тому, в загальному ніякого ефекту взагалі не відчула. Багатьом дуже допомагає судячи з відгуків, тому, Ксюш, чекаємо твого відгука про нього. )))У спрея широкий спектр застосування, в першу чергу в ніс при риніті (ось це мене найбільше цікавить, чи буде ефект), можна і в горло пшикати, і пити по крапелькам і рани обробляти.... в нього по ідеї дужееее широкий спектр , і шлунок лікують і кандідоз, і грибок....одним словом чекаємо на звіт))))
    https://ua.iherb.com/pr/NutriBiotic...-Seed-Extract-2-fl-oz-59-ml/4211?rcode=DHZ699
     

    Вкладення:

    • IMG_3752.PNG
      IMG_3752.PNG
      Розмір файлу:
      473.2 КБ
      Переглядів:
      7
    Останнє редагування: 17 чер 2017
    Ulala та Вселенная подобається це.
  30. Вселенная

    Вселенная Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    899
    Симпатії:
    955
    Бали:
    434
    Адреса:
    Днепропетровск
  31. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата ще 45 Попсів і купуємо )
    Оксанка, та що Мотря, привіт!я теж ці шампуні постійно собі беру...мені дуже подобаються)
     
    Ulala, Вселенная, Gafijka та ще 1-му подобається це.
  32. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Оксан, я хлорофілл тому і взяла цей ... бо знала що буду використовувати по різному, а цей з м'ятою що в тебе він самий концентрований, але його хіба тільки пити і то тільки дорослим.
     
    Ulala та Вселенная подобається це.
  33. Iraabush

    Iraabush Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,982
    Симпатії:
    3,199
    Бали:
    644
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Юль, закинула ще 20 попсів для племінника)
     
    Ulala, Вселенная, Юляха та ще 1-му подобається це.
  34. icefloe 1984

    icefloe 1984 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    411
    Симпатії:
    739
    Бали:
    384
    Адреса:
    Кривой Рог
    я возьму 45 шт , там в заказе тогда
    Заказ №4185834 от 17.06.2017 отмените упаковку 50+ мне, ок?
     
    Вселенная та Юляха подобається це.
  35. Gafijka

    Gafijka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    7,515
    Симпатії:
    17,099
    Бали:
    744
    Адреса:
    Косів
    Юля, які шампуні. В мене якраз закінчується, хочу щось нове спробувати
     
    Ulala, Вселенная та Юляха подобається це.
  36. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ксюш, ось ця фірма , даю ссилку. В мене був і травяний і з хною і гранатовий, класні . Але я завжди беру і кондіціонер , бо краще ефект тоді . Взагалі шампуні з Айхербу це одна з речей і хондроітин з глюклзаміном чому я колись знайшла Айхерб і присіла на нього)))
    https://ua.iherb.com/search?kw=Шампунь &bids=NAG?rcode=DHZ699
     
    Ulala та Вселенная подобається це.
  37. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ulala та Вселенная подобається це.
  38. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    І від Мадре Лабс теж не погані шампуні
     
    Ulala та Вселенная подобається це.
  39. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ксюш, буду тебе знов просити мені допомогти.....як це правильно зробити і -5% порахувати на все крім Попсів ( бо я на них вже порахувала ), а на Попси за доставку добавити по 0,21 коп
    Доставка 2,35 долларів в Попсів вийшла, викупила попсы дівчата, але рахунки не можу сформувати і боюсь щось не так зробити. Доречи є фактично повна друга корзина- я собі родіолою і кордіцепсом вирішила затаритись на зиму :biggrin: я не можу без Айхербу:biggrin:.... є трохи місця ще в ній
     

    Вкладення:

    • IMG_3753.PNG
      IMG_3753.PNG
      Розмір файлу:
      378.1 КБ
      Переглядів:
      9
    Останнє редагування: 18 чер 2017
    Вселенная подобається це.
  40. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата,фуф:dance::boast:зробила.... надіюсь що все вийшло... подивитесь на рахункі , мені дуже цікаво чи все добре....
     
    Ulala та Вселенная подобається це.
  41. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ира ,тебе счет не сформировала... не знаю как правильно сделать у тебя на 3 позиции из 4-х идет -5 %, а на 4 я ж уже посчитала -5% и она в цене ( попсы)... но надо за доставку добавить... кофликт с кидок и доп затрат получился. Я теперь понимаю что это моя ошибка- не надо было на попсы -5 % считать, банд сам посчитает.... в общем хорошо что я в ручную посчитала , могу на все поставить -5% , но ты тогда знай что реально чуть больше сумма правильная - та которую ты и заплатила)
     
    Ulala та Вселенная подобається це.
  42. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчата всім дякую за компанію) Я починаю вже товаришувати з бандлерОм :biggrin:, зручно))) але треба звикнути..... роблю помилки, потім виправляю.... але головне почати))). якщо я щось не так зроблю, кажіть)))
     
    Gafijka, Auroraten, Ulala та ще 1-му подобається це.
  43. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Сьогодні вечором буду викупати , компанія є вже, якщо комусь щось треба-оформляйте ))):curtsey:
     
    Ulala подобається це.
  44. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Без дополнительной скидки, но позиции очень хорошие ..
    Детское средство от комаров, хороший натуральный состав,Лучший продукт-отмеченный премией National Geographic Adventure,4,39 долл(-5% скидка по коду DHZ699)
    https://ua.iherb.com/pr/All-Terrain...Pump-Spray-2-0-fl-oz-60-ml/53156?rcode=DHZ699

    Полотенце эксфолиант, 3,95 долл- удобный пилинг для всего тела, очень хорошие отзывы, удобно мыть спину и отличное очищение .
    https://ua.iherb.com/pr/Bass-Brushe...on-Skin-Towel-1-Skin-Towel/64761?rcode=DHZ699

    Зубные щетки, всего 2 доллара , 4 штуки в наборе, у нас такие есть- они с присосками, можно лепить на стену... конечно это больше игра, но хороший наборчик по доступной цене,каждый месяц можно менять щётку на новую)
    https://ua.iherb.com/pr/Brush-Buddies-Smart-Care-Kids-Toothbrush-4-Pack/67382?rcode=DHZ699

    Щетка силиконовая 2 долл, одевается на палец маме и подходит для деток самых первых зубчиков, без парабенов, очень удобно начинать использовать при прорезали первых зубов и до того момента когда ребёнок сам сможет чистить зубки
    https://ua.iherb.com/pr/Brush-Buddi...0-3-YR-1-Finger-ToothBrush/67371?rcode=DHZ699

    Зубная щётка вибрирующая в форме животного 3,78 дол- есть с разными фигурками - львёнок, жабка, тигр, коровка.Веселые зубные щетки для приучения в игровой форме малыша чистить зубки
    https://ua.iherb.com/pr/Brush-Buddies-Poppin-Rickie-Lion-Soft-1-Toothbrush/67365?rcode=DHZ699
     

    Вкладення:

    • IMG_3757.PNG
      IMG_3757.PNG
      Розмір файлу:
      567.5 КБ
      Переглядів:
      7
    • IMG_3756.PNG
      IMG_3756.PNG
      Розмір файлу:
      487.8 КБ
      Переглядів:
      7
    • IMG_3759.PNG
      IMG_3759.PNG
      Розмір файлу:
      383.1 КБ
      Переглядів:
      8
    • IMG_3754.PNG
      IMG_3754.PNG
      Розмір файлу:
      436.4 КБ
      Переглядів:
      7
    • IMG_3761.PNG
      IMG_3761.PNG
      Розмір файлу:
      422.7 КБ
      Переглядів:
      7
    Auroraten та Ulala подобається це.
  45. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Дівчатка, збираємо знову) є маленька компанія!
     
  46. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Ще раз про Попси ))) чому я від них у захваті і це перші ( і поки що єдині :biggrin:)цукерки моєї дитини...
    • Изготовлено из натурального фруктового сока
    • 300+ леденцов
    • Органическая продукция, сертифицированная Департаментом сельского хозяйства США (USDA)
    • Изготовлено из натурального фруктового сока
    • 100% дневная норма витамина С в каждом леденце
    • Кошерный парве
    • Не содержит глютен
    • В одном леденце всего 22 калории
    • Органическая продукция, сертифицированная Oregon Tilth
    Вкусы: Великолепный персик, вяжущий гранат, сочный арбуз, бодрящий манго, взрывные ягоды, яркая клубника, яркая вишня, виноградный взрыв

    Другие Ингредиенты
    Мы гордимся нашими дружественными к планете ингредиентами:
    Органический испарившийся сок тростника, органический коричневый рисовый сироп, лимонная кислота без ГМО (из свекольного сахара - не кукуруза), натуральные ароматизаторы, органическая черная морковь, органическая черная смородина, органическое яблоко, органическая морковь, органическая тыква, аскорбиновая кислота.

    Без искусственных красителей, без искусственных ароматизаторов, без клейковины, без яиц, без орехов, без жира, без консервантов, без соевых бобов, без сои, без молочных продуктов, без ГИО, настоящих фруктовых экстрактов.
    Одним словом це самі-самі-натуральні, безпепечні, гіпоаллергенні, корисні цукерки які я знайшла, навіть палочка в Попсі біорозлагаємая, а не пластик )))
     
  47. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Що я собі замовила в останнніх посилках, мої хвасти)))
    -глюкозамін з хондроітином-регулярно замовляю, раніше інший брала, але зараз знайшла цей , хоч цю фірму і не дуже люблю, але ціна доступна і ще крім глюкозаміна, хондроітину та сєри у складі є босвеллія ( доза не велика 100мг, якщо окремо взяти то 500 мг би купляла)а вона має дуже гарні протизапальні і знеболюючи властивості
    https://ua.iherb.com/pr/p/46763?rcode=DHZ699
    Кордіцепс, це грибний комплекс, як раз була знижка -10% додаткова, я від цієї фірми ще не пробувала... але дуже поважаю Крдіцепс, в нього дія як в антибіотика.... складні респіраторні захворюванння долає за пару днів( я саме про складні говорю , в мене на Великодень в сина ангіна була і як я пожаліла що не мала його, бо пили а/ б.... ), завжди має бути в мене в аптечці, ціна вийшла біля 180 грн.... це я вважаю дуже дешево... бо противірусні препарати в аптеці дорогі і не завжди допомагають
    https://ua.iherb.com/pr/MRM-Cordyceps-CS-4-Strain-60-Veggie-Caps/4670?rcode=DHZ699

    Родіолу для чоловіка на осінь купила, теж зі знижкою -10% дуже гарний адаптоген.. піднімає життєвий тонус, настрій, іммунитет....
    https://ua.iherb.com/pr/Now-Foods-Rhodiola-500-mg-60-Veggie-Caps/335?rcode=DHZ699

    Дезодорант сину))) дружу з Кристаллом вже 5 років напевно, собі спочатку брала твердий стік, потім роліковий, а зараз теж перейшла на спрей, подобається найбільше.Люблю щоб було сухо) Хімозні дезодоранти вже давно свідомо не купую, бо вони дуже шкідливі , а ці повністю натуральні , є вибір з різними запахами ... в мене гранатовий)
    Crystal Rock сочетает в себе мощные природные минеральные соли, устраняющие запахи, и природные ароматы. Вы почувствуете свежесть и от вас будет прекрасно пахнуть - даже после напряженной работы.

    Деликатный. Не липкий. Не оставляет пятен. Без алюминиевого хлоргидрата, алюминоциркониевого комплекса, парабенов, фталатов или красителей (мы уважаем ваше тело). Без гидрофторуглеродов (мы уважаем Землю).
    https://ua.iherb.com/pr/Crystal-Bod...-Cobalt-Sky-4-fl-oz-118-ml/47958?rcode=DHZ699

    Собі для вен ось таке замовила)))) як що чесно дуже довго вагалася що саме обрати- бо вибір величезний....( наш детралекс ховається) , взяла саме цей бо ця банка компенсувала додаткову вагу на рідких вітамінах які одна хороша дівчина замовила. Тобто ці вітаміни моли додаткову оплату за вагу,і що я не клала в корзину вона була, а поклала ось цей комплекс і тадам .... пропала, на тому я і зупинилася...:biggrin:
    https://ua.iherb.com/pr/Life-Time-Diosmin-Complex-60-Capsules/11037?rcode=DHZ699

    Ще хотіла аналог Квінола купити... але теж вибір такий величезний, що очи розбіглися ну і по фінансам вирішила відкласти на слідуючий раз)
     
    Останнє редагування: 21 чер 2017
    Iraabush та Вселенная подобається це.
  48. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Айхерб балует скидками,
    Скидка -10% на Earth Mama Angel Baby(-5%доп по коду
    DHZ699) натуральная серия по уходу за ребёнком и все для мамы во время ГВ и беременннсти
    https://ua.iherb.com/c/brands-of-the-week?bids=EMA?rcode=DHZ699

    Скидка -10%(-5% доп по коду DHZ699) на Happybaby-органическое питание для деток. Очень много вкусностей и полезностей.Колличество отзывов на снеки зашкаливает )))

    https://ua.iherb.com/c/brands-of-the-week?bids=HAP
    ?rcode=DHZ699
     

    Вкладення:

    • IMG_3866.JPG
      IMG_3866.JPG
      Розмір файлу:
      129.1 КБ
      Переглядів:
      8
    • IMG_3865.JPG
      IMG_3865.JPG
      Розмір файлу:
      94.7 КБ
      Переглядів:
      4
  49. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск
    Скидка 10% на избранные товары Madre Labs для ухода за волосами
    https://ua.iherb.com/c/madre-labs-hair-care?rcode=DHZ699

    Скидка 10% на избранные товары новых брендов
    https://ua.iherb.com/c/new-brand-special?rcode=DHZ699


    !!!!!Скидка 10% на избранные товары Глюкозамин
    https://ua.iherb.com/c/glucosamine?rcode=DHZ699


    Получите бутылку блендер iHerb за $2.95 с покупкой любого спортивного товара
    https://ua.iherb.com/c/sports-fitness-athletic?rcode=DHZ699
     
  50. Юляха

    Юляха Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    3,471
    Симпатії:
    5,242
    Бали:
    694
    Адреса:
    Ивано-Франковск