1. Скрыть объявление

Ситуация в стране и не только. Без драк!

Тема в разделе "Кофейня", создана пользователем Inritka, 2 мар 2014.

1. Inritka

Inritka Учёная степень ШУ

Симпатии:
    5.545
    Баллы:
    766
    Внимание всем участникам темы!

ЗАПРЕЩАЮ: личные оскорбления, призывы к войне, насилию, нацизму. За неуважение к собеседникам будете получать бан на сутки и более.
    На эту тему поступает очень много жалоб. Выражайте свою позицию грамотно, без злобы.

Обсуждаем, высказываемся, но не деремся!
    Не деремся и без драк означает:
    - нельзя оскорблять оппонента, который имеет различную с Вашей точку зрения!
    - нельзя призывать к чему-либо, указывать кому, чем и где заниматься!
    Из-за оскорбления или унижения другого Вас тем более не услышат.
    Уважайте мнение другого, даже если оно не совпадает с Вашим!
    Помните мы женщины, матери, жены!
    Межбанк

Как разместить под спойлер
    написать свой текст.
    ту его часть которую хотите разместить под спойлер, выделить и нажать на кнопку "спойлер"

Либо же нажать на кнопку "спойлер" и между тегами написать свой текст [ spоiler ]тут будет ваш текст, который Вы хотите разместить под спойлером[ /spоiler]

Последнее редактирование модератором: 6 май 2014
    LoveShopping, Януська, Nadinchik91 и 16 другим нравится это.
  2. Mitsubis

Mitsubis Учёная степень ШУ

Симпатии:
    4.249
    Баллы:
    756
    Интересно,так в этих областях все спокойно,или они на будущее,что бы не опоздать?

3. Mitsubis

Симпатии:
    4.249
    Баллы:
    756
    Ты же понимаешь смысл-на ЗУ поехали люди поддерживающие ЕС,в Россию поехали люди поддерживающие отношения с Россией.:D

тима нравится это.
  4. Mitsubis

Симпатии:
    4.249
    Баллы:
    756
    Может кто то знает.

Вложения:

• IMGP3411.JPG
      IMGP3411.JPG
      Размер файла:
      57,5 КБ
      Просмотров:
      28
  5. Oleshev

Oleshev Учёная степень ШУ

Симпатии:
    2.955
    Баллы:
    706

6. Ирина

Ирина Научный сотрудник ШУ

Симпатии:
    290
    Баллы:
    446
    До нас в Київ, теж багато людей приїздить. В мене на поверсі бабуся зі Славянська, це такий жах каже в чому була в тому й забрали, все покинули. Така не говірка, таке пережити, не дай Бог. І дівчинка в сусідньому будинку з бабусею, мама домівку не покинула, відправила найрідніших а сама лишилась. Теж не поділяє позицію Київа, то ж там таких багато, і не варто їх звинувачувати. Насправді не всіх людей селять як обіцяють, і держава поміж іншим не сильно допомагає, левина частка за рахунок волонтерів, може й нам долучитись збором коштів, чи зібрати іграшки для діток. Недавно робили волонтери репост що не вистачає іграшок та одягу. Я маю на їх силку, якщо когось цікавить.

7. Януська

Януська Учёная степень ШУ

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Було таке з жителями Криму. Сестра мого друга має санаторій в Конча-Заспі...туди теж селили біженців з Криму, так що діло в людях, а не в регіоні

Appolinaria и Nadinchik91 нравится это.
  8. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Вот читаю все не один день, а писати щось навіть бажання не було, але враженнями все-таки поділюсь,я ж по суті теж майже біженець..
    Розпочну з "гарних" новин - позавчора озброєні представники ДНР на вечір захватили і наш завод,разом з моїм свекром-замдиректором...не вмію вам розказати,що пережив мій чоловік за тих пару годин,поки не було зв'язку з татом...
    Як виявилось-поки-що претензій до заводу в них нема (головне слово-"поки-що")....а тільки вимагали видати їм автомобілі ІСД (Тарути),які по "дружбі" зберігались на підприємстві...Дуже весела картина-20 до зубів озброєних придурків...

Тепер про ЗУ...сиджу тут місяць і просто диву даюсь,як за 1000 км всі краще знають,що саме відбувається на Сході,а особливо ті люди,в яких на Сході нема ні родичів,ні друзів (ті які мають ведуть себе набагато стриманіше і толерантніше)...
    Так як в нас маленьке містечко і всі знають,що я живу в Донецьку,то кожен вважає своїм боргом спочатку спитати мене,як там ситуація і що відчувають люди Сходу,але навіть не послухавши мене 30 сек (бо реально толком нікого не цікавить,що я скажу,в них своє сформоване-зомбоване враження укр.ЗМІ), починають мені розказувати куди і чого я маю чи не маю їхати, і ключова кінцева фраза обов'язково підкріплена крепким слівцем (що дико мене дивує,бо знаю,що завжди були тут культурні люди) включає в себе фразу "так їм і треба,хай виздихають"

А...і основне,коли хтось чує,що я не за майдан була-то теж вважає своїм законним правом на нереальних емоціях і з псіхами доказувати мені,що "Майдан не за це стояв і блаблабла"....
    Мене одне дивує,а що десь прописано,що той,хто був за Майдан (а якщо ще й там стояв чи допомагав-то взагалі 100%) має моральне право поливати гряззю тих,хто за нього не був???????????????? не особливо-то підбираючи слова...
    не буду корчити з себе мега культурну,але аж самій цікаво-на скільки ще хватить мого особистого терпіння (поки-що 7 місяць пішов),аби не відкрити накінець-то рот і на таких же самих емоціях висказати своє "фе" тим людям,які якогось х..ена за мене там стояли,хоча я їх не просила і реально по суті поклали початок руйнації мого до того цілком нормального життя?

miu, sveta6690, Mitsubis и 3 другим нравится это.
  9. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Про наркотики...так,на Донецьк їх тонами завозять і люди їх їдять...я певно теж...бо прекрасно розумію,що мають на увазі дівчата,що знаходяться в зоні АТО... А те,що на людей,які в зоні війни живуть вже навіть заспокійливе не діє-нікого не цікавить...(тож за 1000 км видніше)...простіше всього звинуватити в неадекватності...
    І так,я теж вважаю,що початок херні на території нашої держави поклав Майдан, і я теж ще півроку назад писала,що нічим добрим це не закінчиться....і так,всякі ДНР і ЛНР я теж не підтримую...і нікого з квітами не зустрічала...

Ті,хто "стояв" за краще життя-ви його отримали?...тоді я за вас рада...
    А що робити таким,як я - які ні за що не були-а тепер зависли між небом і землею з сім'єю???????
    жити на 130 грн?...а то ситуація-просто бомба...на завод приїжджають терористи і повернутись туди не варіант...але,якщо 2 числа мого чоловіка не буде на заводі - його просто звільнять....і да....3 місяць не плачу комунальні-а смисл...не знаю,чи буде куди повертатись...
    з квітня-чоловікові зп не платять...тобто офіційно не безробітний,але і робота без грошей...
    на заході роботу шукаєм-взагалі пусто...офіційно-вроді не варіант,бо звільнятись не хоче...вдруг через місяць все завершиться - вернутись в Донецьк і на що жити? а не офіційно в містечку нема...їхати у велике місто-там певно буде...а жити де?
    Цілу ніч не спали-кучу варіантів проробляли...і так і не придумали ні одного...
    Може хтось з розумних,які розказували,як треба затянути пояса і лозунгами,що все буде чудово розкаже,де шукати вихід?... То риторичне питання-можна не відповідати....

п.с. хтось має варіант роботи без оформлення у вашому місті,щоб хватило квартиру знімати? а це вже серйозно...бо потихенько криша їде...

miu, sveta6690, Mitsubis и 3 другим нравится это.
  10. Элис

Элис Учёная степень ШУ

Симпатии:
    7.335
    Баллы:
    766
    век воли не видать)))

11. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Я не кидалась под танки,а за дороги говорила ...а при чем здесь это к военным которые ехали к границе...их это не остановило что дорогу перегородили люди ...их раздвинули и военные поехали дальше ,только интересно где и как они охраняли границу........

Mitsubis нравится это.
  12. Lutsiferova

Lutsiferova Админ

Симпатии:
    18.564
    Баллы:
    876
    Род занятий:
    небесная канцелярия :)
    ну да, Порошенко, который супер-пупер поднял бизнес не под кустиком нашел и поэтому никому не помогает. а Ахметов под кустиком - поэтому и поделиться может ;)

sveta6690, Mitsubis, Януська и 2 другим нравится это.
  13. Nadinchik91

Nadinchik91 Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    да кстати, она ни в одном сообщение не написала что видела что-тоi
    шкода тільки що в цьому всьому ти виниш лише майдан і нічого не пишеш про людей які все це підтримали.

14. Lutsiferova

Lutsiferova Админ

Симпатии:
    18.564
    Баллы:
    876
    Род занятий:
    небесная канцелярия :)
    любители халявы были во все времена и во всех регионах.
    на майдане сейчас тоже живут, ожидая итогов революции, не учителя, шахтеры или доктора...

sveta6690, Mitsubis, Inritka и 2 другим нравится это.
  15. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    А вам надо еще и фото и видео выложить...видела она и она писала что живет в Донецке и ездиет в Славянск....может еще надо ее попросить все в подробностях описать весь ужас который она видела и прошла.....

Mitsubis нравится это.
  16. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Да нет там живут порядочные люди....меня так в этом убеждали....Да и еще когда я писала зачем беженцев расселять в Межгорье или в доме Пшонки есть ведь деревни вот пускай туда и едут...так здесь такое началось вы что они же бедные несчастные их в деревню нельзя ....вот и получите то что хотели,прежде чем что то сделать надо сто раз подумать

Mitsubis нравится это.
  17. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Не читай мої повідомлення поперек.
    Я за тих, хто топтав прапори ітд взагалі не пишу, бо апріорі і так зрозуміло, що я таке не можу підтримувати. Я написала, що вважаю Майдан початком дурдому,що в нас наступив

miu, sveta6690, LinaG и 5 другим нравится это.
  18. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    мне надо что бы врач оставался врачом. А все остальное фигня. Не дай нам Бог в жизни встретится с таким медиком.
    И вот подумайте если бы я сейчас написала, что перестрелять этот весь восток нафиг. Достали. Мне бы кто-то списал на эмоции?

Snyusik и sanet нравится это.
  19. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Яна это ты зря написала ...теперь и ты будешь с нами наркоманкой которые уже новый наркотик употребляют

sveta6690 и Mitsubis нравится это.
  20. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    мені здається що було б коректніше і їх згадувати. Бо вони до вас ближче. Якби вони не підтримали це все, то нічого не було б. Приклади міст де нічого не відбулось бо не було підтримки місцевих є.
    нет, в Яниных сообщениях таким не сквозит)

sanet нравится это.
  21. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Т ю так сейчас все это и говорят

sveta6690 нравится это.
  22. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Я завжди пишу, те що думаю. За наркотик вже і так визнала вище, хай тішаться

sveta6690, Mitsubis и тима нравится это.
  23. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Потому что Яны здесь нет и то человек понимает что у нас происходит.

Mitsubis нравится это.
  24. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    а, ну тогда нормально. Давайте все будем писать так. А все кто не согласен - их тоже перестрелять

Элис, Snyusik, sanet и ещё 1-му нравится это.
  25. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Знаєш, про коректність тут вже мало хто згадує. Просто вроді всі в темі, що я з прапорами не пригала.
    Все почалося там, де мало бути по плану, имхо

sveta6690, Mitsubis, Lutsiferova и ещё 1-му нравится это.
  26. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    сначала было чемодан-вокзал-Россия...сейчас чемодан-тюрьма-расстрел.....

27. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    Потому что у нас они тоже есть. Да и к нам жители востока, в принципе, хуже относятся (хотя бы потому что винят во всех бедах), а может мы вообще не привыкли к такой норме общения.
    Да и я пишу не слухи, а то в чем уверенна и что знаю. Так что можете обратится к жителям востока, к своим, что бы вели себя корректнее, хотя бы на западной Украине.

sanet нравится это.
  28. Nemochka

Nemochka Учёная степень ШУ

Симпатии:
    14.200
    Баллы:
    866
    может им еще ШУНР сделать?) не. у нас демократия. тем более, что без них делать тут будем?

меня тут считают главной грубиянкой) ну и что?)

мирные жители взяли у себя дома гранатометы, а Карателей не приглашали! они у себя дома, а Каратели без мыла в опу влезли!

Snyusik, sanet и Nadinchik91 нравится это.
  29. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Я выложила данные и судя по ним у вас на ЗУ маленький процент переселенцев а вы больше всех кричите какие они сволочи.....

30. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    Я все розумію, і розмію що план. Але прошу не скидати вини з тих хто ходив на мітинги, да і взагалі якось підтримував це все!

sanet нравится это.
  31. Nemochka

Симпатии:
    14.200
    Баллы:
    866
    ну вы что? издеваетесь?

Snyusik и Nadinchik91 нравится это.
  32. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Я не скидаю,не раз про це писала. Мене ніякі "двіженія" ніколи не радували

sveta6690, zam2007 и Nadinchik91 нравится это.
  33. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    на сколько маленький? или в нем не может быть сволочей? Да и не забывайте о количестве населения в наших городах. К нам в принципе не могло приехать 100 тыс.

sanet и Януська нравится это.
  34. zam2007

zam2007 Учёная степень ШУ

Симпатии:
    8.403
    Баллы:
    766
    В больших городах ситуация не лучше. Я 4 месяца практически без дохода. У мужа каждый месяц отпадают клиенты. За квартиру 2 месяца не плачу, просто пока нечем. С ужасом жду приближения сентября, когда начнут собирать на школу и дет.сад... Вчера тоже сидела плакала что будет дальше... Поговорили с мужем главное не унывать. Я настаивала переезжать на ЗУ, но читаю Вас и совсем грустно, у меня о ЗУ от девочек на форуме сложилось совсем другое впечатление....
    Вина антимайдана никак не меньше, по моему глубокому убеждению, намного больше, но участник того безуминая навряд ли это признает когда-нить. Ах да, вы ж там совсем за другое стояли, а флаги и захваты сами собой получились...

Lelyushka, mani, Snyusik и 5 другим нравится это.
  35. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    на западной Украине отлично относятся к жителям востока. У нас море всего собрали для беженцев, много людей по возможности передает туда деньги. Плохо относятся только к тем кто ведет себя нагло.

Appolinaria, Iraabush и zam2007 нравится это.
  36. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    Да всего по данным 23 тыс -9 тыс=14 тыс и в 3 областях их намного больше чем у вас....но только и слышно в основном с западной Украины что какие с Востока наглые

37. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    Я думаю діло в тому, що це саме такі біженці, як були з Криму-які просто халявщики...
    Бо дійсно нормальні люди, або сидять на сході в своїх домівках, або десь по родичах,або знайшли роботу і тільки тоді переїхали. ..

sveta6690, vonavi, Inritka и 2 другим нравится это.
  38. Nadinchik91

Симпатии:
    10.173
    Баллы:
    866
    ну я ж не знаю на скільки це нормальні люди...я знаю лише звідки вони і як себе поводять. Але їх не так багато. Набагато більше нормальних людей. Прости і ці є.

39. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    А это учителя с Горловки написали ..к таким учителям вы бы тоже детей не отвели
    Screenshot_7.png

vonavi нравится это.
  40. тима

тима Учёная степень ШУ

Симпатии:
    10.124
    Баллы:
    856
    а это улыбнуло
    Screenshot_8.png

Inritka, Lutsiferova и Януська нравится это.
  41. Violl@

Violl@ Учёная степень ШУ

Симпатии:
    2.257
    Баллы:
    716
    Род занятий:
    Мама
    Я це все відчуваю і на своїй шкурі. Посиділа я мами 2 міс. на ЗУ і повернулась назад в Крим. Чоловік практично теж без роботи. Двох хлопців збирати в школу.... голова квадратна...
    паспорти не міняєм, бо це така опа.... всі хто не їде куди то вони не дійсні... машину і будинок також не переоформляєм..... чекаєм що буде далі....бо до нового року живем ще по Укр. законам..
    Вже валеріана не допосагає.... треба пити якесь заспокійливе сильніше.... бо з*їду з катушок.... короче повний піпец!

Lelyushka, Nemochka, zam2007 и ещё 1-му нравится это.
  42. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    так попросіть наркотиків зі Сходу-допомагає....

це такий дурацкий чорний гумор-не звертайте уваги((((((((
    я теж на вихідних думала повертатись в Донецьк..а тут таке на заводі почалось...та й перемир'я якесь таке незрозуміле не зовсім мене заспокоює...живу якось інертно зараз...кожен день голова від думок пухне,не знаєш ,як поступити...
    вже б і назад вернулись,але за дитину переживаю...а тепер ще й за чоловіка...мало чого може бути,якщо знов нагрянуть на завод..((((((((((((

43. Violl@

Violl@ Учёная степень ШУ

Симпатии:
    2.257
    Баллы:
    716
    Род занятий:
    Мама
    я також не була за майдан..... так як нічагісінько про нього не знала.....бо маленький в мене не спокійний був, що не було часу навіть і телевізор дивитись...
    а коли сестри чоловік поїхав до Києва по роботі і в нього на автопарковці біля готелю спалили нове авто.... місяць як з салону взяв і не дешеве.....аж тоді я новиини подивилась і за головувзялася що у нас в країні робиться...

LinaG, zam2007, Lutsiferova и ещё 1-му нравится это.
  44. Violl@

Violl@ Учёная степень ШУ

Симпатии:
    2.257
    Баллы:
    716
    Род занятий:
    Мама
    не допоможуть....
    я і без них неадекватна.... стала помічати, що на людей стала агресивно реагувати, якщо щось не по моєму або не так скажуть..

zam2007 нравится это.
  45. Януська

Симпатии:
    9.167
    Баллы:
    766
    а я навпаки якось...сама дивуюсь...колись така емоційна була-а зараз розумію,що якщо ще й нерви собі тріпати-то зовсім туго буде...
    депресняк просто і все...

Ирина нравится это.
  46. Violl@

Violl@ Учёная степень ШУ

Симпатии:
    2.257
    Баллы:
    716
    Род занятий:
    Мама
    Девочки Запада и Востока.... не надо ругаться ... мы все жители одной страны.... нам нужно дружить и поддерживать друг друга...
    есть всякие люди и нормальные и с приветом, но нужно как то находить компромисс.
    у моего мужа есть сестра...живет в Авдеевке... она обееми руками за ДНР и всякую ерунду.. и родители мужа тоже РАССЕЯ!! но после очередного унижения нас как сторонников единой Украины... мы просто попросили о политике в семье не говорить.... будьте за кого хотите, но мы СЕМЬЯ и ругаться нельзя... а то разрушить все можно за минуты, а построить нужны года..
    Давайте жить дружно!!!!!!

Lelyushka, sveta6690, LinaG и 10 другим нравится это.
  47. Snyusik

Snyusik Учёная степень ШУ

Симпатии:
    6.441
    Баллы:
    756
    Уже и уточнить как жена нельзя, сразу в белье копаешься, я ж не виновата, что у него она не одна

Nadinchik91 нравится это.
  48. Nemochka

Симпатии:
    14.200
    Баллы:
    866
    Помогло? моей куме как зомбаки ее родственники из Севаса звонят... и звонят... и звонят... Ничего не доходит до них. Как коллекторы названивают. И выливают тонны помоев

49. Snyusik

Snyusik Учёная степень ШУ

Симпатии:
    6.441
    Баллы:
    756
    Да, потому как политика и школа - это две разные вещи. Зачем детей втягивать в это. Ты учитель - учи. Хочешь что-то делать иди и делай после школы. Пы.Сы. и неважно какую политичскую линию ты поддерживаешь. ИМХО

Буяна, zam2007, Nadinchik91 и 3 другим нравится это.
  50. Violl@

Violl@ Учёная степень ШУ

Симпатии:
    2.257
    Баллы:
    716
    Род занятий:
    Мама
    помогло, муж их поставил перед фактом...,, будут тошнить и напрягать... соберем детей и свалим.... только фотки слать, чтоб не забыли что мы существуем....,, после этих слов подзадумались и как воды в рот набрали.... тема ,,политика,, при нас не затрагивается... даже перестали паспортами напрягать

LinaG, sanet, Nadinchik91 и 2 другим нравится это.
  51. AntonenkoGalina

AntonenkoGalina Учёная степень ШУ

Симпатии:
    1.380
    Баллы:
    666
    Привет! Я вот тоже беженец((( Прошли три недели, за которые я надеялась, хоть что-то у нас там прояснится...
    Муж сегодня уехал домой - отпуск закончился, 1 июля уже на работу. Не ехать нельзя.
    А меня с детьми тут оставил у родственников, пока вроде не выгоняют)
    Реву весь день, уже глаза опухли. Дети тоже все чувствуют: старший сказал - страшно папу отпускать, там же война, а младший как схватился мужу за шею и повис, еле оторвали с криками, раньше такого не было.
    А мы через 2 недели поедем в Харьков, а там уже будем решать, что дальше. В Горловку обратные билеты не рискнула брать - кто его знает, что там будет...
    А твой муж тоже уехал?

sveta6690, vonavi, LinaG и ещё 1-му нравится это.