СП Польща Smyk, Wojcik, Decathlon,Mango Reima без доплати за вагу

Тема у розділі 'СП Польша, Турция и другие страны Европы', створена користувачем Sweetblondy, 30 сер 2016.

?

Як часто ви здійснюєте закупи в Польщі

  1. 1 раз в місяць

    1 голосів
    33.3%
  2. більше 4-х раз в місяць

    2 голосів
    66.7%
  1. Sweetblondy

    Sweetblondy Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    580
    Бали:
    374
    Рід занять:
    Польща Посередник
    shop_ng.jpeg

    Всім привіт мене звати Вікторія
    Пропоную вам здійснювати інтернет- покупки в Польщі ,а я вам з радістю допоможу.
    Закупи в Європі стали масовим явищем, оскільки економія коштів очевидна. Порівняйте ціни на товари, і ви побачите, що в Євросоюзі за ту ж вартість можна купити не китайський ширпотреб, а брендові речі, продукти вищої якості або якісну побутову техніку, яка довго вам буде служити.


    Умови роботи з польськими магазинами
    Ціна сайту+доставка по Польщі *курс 7,00(може змінюватись ,курс в день замовлення уточняйте) + пункт 1 або пункт 2

    пункт 1.Якщо ваше замовлення більше 500zl ніяких додаткових оплат ви не сплачуєте
    пункт 2.Якщо ваше замовлення до 500zl стягується комісія у розмірі 120грн(з одного інтернет магазину)

    Умови роботи з європейськими магазинами (такими як Mango,Bershka, HM ...)
    Ціна сайту+доставка по Польщі *курс 7,00(може змінюватись ,курс в день замовлення уточняйте) +*16% від ціни сайту.
    Наприклад ціна 100zl+пересилка 10zl*16%*7грн=882грн до оплати(більше ніяких додаткових оплат)


    Доставка по Україні

    Доставка по Україні здійснюється Укрпочтою або Новою почтою.Послуги оплачує покупець.

    Умови оплати
    Працюємо по 100% передоплаті на карту Приватбанку.

    Термін доставки
    доставка в Україну здійснюєсять на протязі 1,5-2,5 тижні.Все залежить від пересилку по території Польщі та таможні.Термін доставки нажаль від нас не залежить.

    Повернення та обмін
    Обміну чи повернення у нас не має. Ми не фабрика , ми посередник між вами та фірмою.Величезне прохання уважно обирайте розмір ,який ви хочете замовити. За вибір моделі та розміру ми не несемо відповідальності.

    Оформлення замовлення
    1.посилання на товар
    2.колір
    3.розмір
    4.ціна
    5.Адреса - місто, номер нової почти, ПІБ та ваш телефон ,або індекс ,область ,буд/кв,ПІБ ,телефон

    Усі замовлення відправляєте на polandshop15@gmail.com ,тел. +380990239533

    На протязі 3-5 робочих годин ваше замовлення буде прийнято і я обов'язково з вами сконтактуюсь для підтвердження вашого замовлення.


    Буду рада співпраці з кожним. Бажаю ВАМ усім вдалих закупів та позитивних емоцій від шопінгу.


    СПИСОК МАГАЗИНІВ

    Одяг та взуття для всієї сім"ї
     
  2. _Ksusha_

    _Ksusha_ Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    5
    Бали:
    224
  3. Юсичка

    Юсичка Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    10
    Бали:
    234
    Адреса:
    Харьков
  4. Sweetblondy

    Sweetblondy Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    580
    Бали:
    374
    Рід занять:
    Польща Посередник