таобао

Тема у розділі 'Одежда и обувь', створена користувачем люсиндра, 17 тра 2013.

?

Нужен ли посредник?

  1. да

    44.4%
  2. нет

    55.6%
  1. люсиндра

    люсиндра Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    99
    Симпатії:
    6
    Бали:
    424
    Как самому покупать на таобао?
     
  2. Бану

    Бану Супер Админ

    Повідомлення:
    14,196
    Симпатії:
    33,142
    Бали:
    754
    Рід занять:
    наверно я блоггер:)
    Адреса:
    Амстердам
    С тао бао очень много плохих отзывов, обхожу его стороной,хотя знаю что там можно и самим заказывать, отправлять почтой ЕМС
     
  3. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    Да китайоси не такі порядні як американці чи некажу вже за англійців. Почала я з таобао, але за трохи полишила думку про купівлю самовтійно. Купа, просто купа браку, невідповідності, якість ге.......ге. Одяг якщо дешевий то капець, якщо дорожчий, то за таку ціну можна і в Америці чи Англії купити з набагато кращою якістю. Єдине що я по сей день купую на тао - це сумки і кошельки, походила рік - викинула і за невеликі гроші можна дозволити собі майже під усе вбрання. Ну звичайно я замовляю через посередників
     
  4. Trykaterina

    Trykaterina Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    2,622
    Симпатії:
    467
    Бали:
    624
    Адреса:
    Кривой Рог
    И я разочаровалась, оптом выгодно. Самой не очень, по каждому товару платить емс. плюс не стандартные китайские размеры. и врут с составом ткани (хотя и у нас тоже бирки липовые клипают)... А игрушки...-развалюшки.
     
    Бану подобається це.
  5. LoraH

    LoraH Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    807
    Симпатії:
    86
    Бали:
    374
    Заказывала там кожу получается выгодно но доставка мин.200 юань на паре сапог и 300юань заплатила за кожаный пуховик, но получилось все равно дешевле намного чем у нас, но надо знать проверенные магазины. выгодно покупать там хорошие вещи, не дешевые.
     
    Бану подобається це.