ТЕРМІНОВО! ДОКУПОВУЄМ ОСТАННЮ ПОРЦІЮ ТОВАРУ! ЗАЛИШИЛИСЬ 3 ПІЖАМКИ ДЛЯ ДІВЧАТОК..

Тема у розділі 'СП с оптовых сайтов', створена користувачем cdcdcd, 23 лют 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    ! !ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСІХ !
    БАНУ ПРИЗУПИНИЛА ВСІ ВИКУПИ, МАЄ ЯКІСЬ ОСОБИСТІ ПРИЧИНИ. Я ЗНАЙШЛА ПОСЕРЕДНИКА, ЩОБ НЕ ПРОПАЛИ НАШІ БРОНІ . РАХУНКИ ВСІМ ВІДПРАВЛЮ НАПЕРЕД, БО СУМИ ВЕЛИКІ, ЗАКЛАСТИ НЕ ЗМОЖУ. ЧЕКАЙТЕ РАХУНКИ
     
  2. Oksana-Odessa

    Oksana-Odessa Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    686
    Симпатії:
    96
    Бали:
    384
    Адреса:
    Одесса
    Кристина, уберите бронь с пижамки с далматинцами на 18-24 и маечек там 2 уп. Уже они не успеют мне прилететь к празднику. Там останется бронь на пижамку с далматинцами 2-3 года.
     
  3. Varan

    Varan Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    203
    Симпатії:
    29
    Бали:
    384
    Адреса:
    Киев
    Добрый день. А можно забронировать "ПІЖАМКА З ДАЛМАТИНЦЯМИ"- 18-24 МІС-1 ШТ.
     
  4. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
  5. Юло4ка

    Юло4ка Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    966
    Симпатії:
    141
    Бали:
    544
  6. Жасмин

    Жасмин Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,767
    Симпатії:
    1,245
    Бали:
    594
    Адреса:
    Днепропетр
    Доброй ночи! не могу сообразить , Вы собираете ростовки? а где можно посмотреть, на какие вещи?))из этого сайта понравились вещи, я могу записаться на них в ростовку и выкупить?
    http://www.allstores-clothing.com/girls-long-sleeved-denim-jacket-6472-a.html размер 2-3 года или 5 лет
    http://www.allstores-clothing.com/girls-long-sleeve-knitted-hooded-cat-top-6499-c.html на 2 или 5 лет
    http://www.allstores-clothing.com/girls-assorted-ex-chainstore-padded-gilets-6053.html 2 либо 5 лет
    http://www.allstores-clothing.com/girls-n-xt-floral-print-onesie-5824.html 5 лет
     
  7. Жасмин

    Жасмин Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,767
    Симпатії:
    1,245
    Бали:
    594
    Адреса:
    Днепропетр
    еще нужны трусики, маечки , носочки, колготки для девочек 2 и 5 лет. еще джинсы и регланы
     
  8. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
  9. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Нових ростовок поки що не збираю. Бану не може зараз викупити, тому буду купувати через посередника. Якщо все буде гладко, то пізніше ще може на щось зберемся . Так що трусиків поки не буде. За піжамки ще не знаю, буду мати Вас на увазі
     
  10. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    З цього сайту ростовку не збереш ,розміри приходять непередбачувані. Хіба Бану щось викупить, а потім продає, ще takwyshzlo звідси купувала ростовки і має тему, де їх продає . Пошукайте, бо в мене поганий інтернет , важко знайти посилання
     
  11. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Майки , якщо будуть заяві, то дам Вам знати, якість хороша.
    Колготки і шкарпетки є в темі zentrada, Ви там залишали своє повідомлення. Якщо сподобатися ,то пишіть. Або можу запропонувати польські кребо з малюнками дісней, беру їх гуртом, ціни нормальні.
    Пишіть, на все відповім
     
  12. Жасмин

    Жасмин Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,767
    Симпатії:
    1,245
    Бали:
    594
    Адреса:
    Днепропетр
    спасибо!
     
  13. Юло4ка

    Юло4ка Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    966
    Симпатії:
    141
    Бали:
    544
    хорошо. но еще и колготки кребо если будете собирать мы с моей сестрой с вами!!
     
    cdcdcd подобається це.
  14. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    ПРОШУ У ВСІХ ВИБАЧЕННЯ, АЛЕ ТЕМУ ЗАКРИВАЮ. КУРСИ ВАЛЮТ ДУЖЕ ВИРОСЛИ, ОБІЙДЕТЬСЯ ДОРОГО, ТА Й ЗА ЧАС ПЕРЕНОСІВ БАГАТО ХТО ВІДМІНИВ СВОЇ БРОНІВИБАЧТЕ, ЩО ПІДВЕЛА !
     
Статус теми:
Закрита.