КОРОТКІ ІСТОРІЇ ДЛЯ ДУШІ та ін. КНИГИ ВИДАВНИЦТВА СВІЧАДО. -10% ВІД ЦІНИ САЙТУ

Тема у розділі 'СП Книги и аксессуары для детей', створена користувачем cdcdcd, 14 тра 2014.

  1. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня!
    Мене звати Христина. Живу у Львові. Одного разу подруга запропонувала мені маленьку книжечку з назвою "Кола на воді" Короткі історії для душі. Я скептично відкрила і перечитала першу історійку, півсторінки. І не могла відірватись від книжки, доки не дочитала її. Після того часто себе радую таким подаруночком, як новенька книжечка такого типу. Це дійсно для душі! Коли цілий день набігаєшся з дітьми чи на роботі, навалиш на себе гору проблем, які ще треба вирішити, я вже мовчу про домашні обов'язки..., то так приємно знайти для себе 2-3 хв, прочитати одну історійку і розслабитись. Повірте мені, після цього піднімається настрій і стає легше на душі!
    Хочу організувати оптову закупку. Мінімалка 1000 грн. Видавництво має дуже багато гарної релігійної літератури, церковних книжечок, катехизису, дитячих книжечок, книжок про стосунки і виховання... Книжки про стосунки з чоловіком, дітьми також дуже пізнавальні, допомагають зрозуміти багато помилок з повсякденного життя, через які часто трапляються конфлікти з близькими. Дуже люблю серію невигадані історії.

    Даю посилання одразу на короткі історії для душі.
    http://svichado.com/xudognja-literatura/seriya-korotki-istorii-dlya-dushi.html?___store=default

    Вибирайте, не пожалієте!
    Купую по 100% передоплаті, по Україні перешлю. Від ціни сайту віднімайте 10%.