Mastercard Rewards бонуси

Тема у розділі 'Информация для начинающего Шопоголика', створена користувачем kati-lok, 6 січ 2016.

  1. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    Привіт... Всіх зі святом... Дорогі посередники, хотіла поділитись з вами ще одним способом підзаробити на покупках... Знаєте-незнаєте про мастер карт ревордс бонуси?... Знайшла щось більш менш зрозуміле відео на ютюбі
    Ссылка на источник

    Я купую на ін. сайтах з іменої голд ворлд кредитки приватбанку... хоча можна і іншого банку. Як її отримала.... зереєструвала ось тут https://rewards.privatbank.ua/
    І рахуйте орієнтовно якщо купуєш на 150євро (без доставки) в еквіваленті приміром yf +-4000грн.... це 4000\5=800 балів.... а тепер зайдіть в програму і подивіться що 600балів можна поміняти на поповнення мобільного на 50грн миттєво.... 1100балів на поповнення на 100грн... Можна на заправку на Вог ваучер поміняти... можна на покупку в комфі... і так далі... та можна назбирати на уікенд в Європі... Не чім негіше за кешбек... Я приміром обналічую на роботі на мобільні... в нас логістична компанія і багато говорять по тел. за рахунок компанії... то я з директором домовилась що буду мобільні поповняти... Так що вперед.. невтрачайте шанс мати ще більше. Якщо є якісь запитання.. пишіть.
     
    Dark Angel, FlowerLS, Tigrik та 14 іншим подобається це.
  2. Надежда 2404

    Надежда 2404 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    251
    Симпатії:
    56
    Бали:
    434
    Скільки потрібно балів на мінімальну суму на вог

    Отправлено с моего R1 HD через Tapatalk
     
  3. Allbina

    Allbina Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    302
    Симпатії:
    92
    Бали:
    434
    зайдите на сайт и посvjтрите, там есть все варианты https://rewards.privatbank.ua/
     
  4. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    Здравствуйте, уважаемые форумчане,

    вот на днях прочла эту темку. Кинулась в Приват-банк: а там 0 баллов. Все операторы утверждают в один голос, что моя карта уже подключена в программу Мастеркард Ревордз (хотя я сама ничего не делала для этого).

    Создают они там у себя в Привате заявку по моему вопросу. Только что звонят. Да, видим тот платеж, тот. Будем разбираться. И тут, БОЖЕ ПРАВЫЙ, оператор говорит: платеж на 6pm не будет засчитан, т.к.терминал, который принимал мой платеж находится на территории Украины...

    Помогите, пожалуйста, может, сталкивался хто?

    Спасибо
     
  5. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    Будь-яка конвертація по карті... тобто купівля на ін.сайті з гривневої карти має нараховувати вам бонуси. І сама карта бути зареєстрована у бонусній програмі без вашої реєстрації немогла. Я наприклад зіткнулась з проблемою коли замінила карту по терміну дії. Мене на відділені вмовили взяти карту з власним дизайном, а виявляється такі карти неможуть брати участь в даній бонусній програмі. Два місяці мені бонуси не нараховувались і толком відповіді ніхто не міг дати, поки я сама не догадалась в чому причина і підказала їм)))) сказали перевипустити карту на WORD і перерєструвати. Все бонуси знову нараховуються. Маю дві карти тепер, одну використовую для купівлі на ін. сайтах іншу для розрахунку в магазинах.)))))) Може у вас теж така ж проблема. На гарячій лінії дууууууууужжжжжееееееее далекі від цієї бонусної програми і проконсультувати толком не можуть нажаль, зате увязались))).
     
  6. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    Спасибо большое!

    По моей карте они не отказываются (они - это Приват-банк), что она зарегана в системе Ревордз (но я ее там не регистрировала самостоятельно), но порят чушь по платежам в магазине 6пм.

    В общем, пойду регистрировать карту, наверное...
     
  7. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    Зареєструйте http://rewards.mastercard.ua/
    І бонуси має бути видно в Приват24.. врозділі mastercard rewards
     
  8. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    А как вы используете баллы для пополнения мобильного? Надо регистрироваться в iPay.ua?
     
  9. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    А вже ніби немає на поповнення мобільного.. використовую на ваучери в Сільпо, Watsons і на паливо WOG.... це все що з того перелікує у моєму місті))
     
  10. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    вот же ж досада...
     
  11. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    вот нашла такое на сайте rewards.mastercard.ua
     

    Вкладення:

    • mc rewards.jpg
      mc rewards.jpg
      Розмір файлу:
      143.4 КБ
      Переглядів:
      42
  12. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    https://ibb.co/dD9sh3c
    Немає поповнення зараз.. watsons, екомаркет, планета кіно, ашан, сушия, megogo, comfy, алло,львівська майстерня шоколаду, епіцентр, ebay, amazon
     
    morozik подобається це.
  13. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    я еще подозреваю, что это набор акций для владельцев карт Привата. А в другом банке - могут быть другие акции...
     
  14. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    А ещё Вы, случайно, не в курсе: в Watson's в интернет магазине можно покупать за баллы?
     
  15. morozik

    morozik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    Извините, пожалуйста, что я лезу и лезу с вопросами...

    Но баллами с Приватовской карты неоьне оплачивать? Я нашла информацию только о кредобанке...

    А что же это получается? Можно только обменять на определенные товары?
     
  16. kati-lok

    kati-lok Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    777
    Симпатії:
    122
    Бали:
    544
    Адреса:
    Луцьк
    Незрозуміла вас... За купівлю (конвертацію) мені нараховують бали по Приватбанківській карті.. прослідкувати накопичення балів і за які покупки я можу перейшовши по посилання з Приват24.. Винагороди програми МС... там розписано що за що і скільки... хочу забрати бонуси... тоді натискаю на Сертифікати і вибираю з переліку на який магазин виводжу подарунковий сертифікат.. і все. Грошима МС ніколи недавав.. лище на подарункові сертифікати.
     
    morozik подобається це.
  17. little princess

    little princess Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    18
    Бали:
    424
    Здравствуйте!
    Карта должна быть именно именная с фото или можно обычную универсальную голд, подскажите, пожалуйста
     
  18. Анастасия Виноградная

    Анастасия Виноградная Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    463
    Симпатії:
    64
    Бали:
    424
    можно обічную голд. но учите комисссионій взнос оп карте 20 гнр ежемесячно списівают
    Те если ві не пользуентесь картой очень активно- резон минимальный.
     
  19. little princess

    little princess Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    18
    Бали:
    424
    Спасибо большое!
     
  20. Mishka

    Mishka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,146
    Симпатії:
    212
    Бали:
    594
    Доброго дня
    може хто підкаже
    сьогодні не можу зайти в мастеркард винагороди - видає помилку, кукі чистила, з іншого браузера заходила, безрезультатно, треба терміново купити сертифікат і ніяк!:dash3:останній раз десь місяць назад заходила купувала все було ок!
     
  21. feride

    feride Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    9
    Бали:
    324

    Спробуйте їм зателефонувати.
    Я зайшла без проблем.
     

    Вкладення:

    Mishka подобається це.
  22. Mishka

    Mishka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,146
    Симпатії:
    212
    Бали:
    594
    дякую вам,спробую,сходила в приват,оформили заявку через привпт 24,зараз подзвоню
     
  23. Mishka

    Mishka Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,146
    Симпатії:
    212
    Бали:
    594
    дякую вам дуже дуже
    подзвонила
    підказали, що можна зайти не з привату, а зразу на сайт, кажуть ,що з привату жаліються на цю проблему!
    все вийшло!!!:dance3:
     
  24. irairinap

    irairinap Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    445
    Симпатії:
    462
    Бали:
    434
    Я так розумію, що ця програма зараз не діє?((