ВС-трусики по 3.5 дол!, Амазон, Картерс, Геп, Сієрра, Чілдренс, Джимба...ЛЬВІВ І Україна

Тема у розділі 'Неактуальные СП и темы', створена користувачем cdcdcd, 25 бер 2014.

  1. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня усім!
    Мене звати Христина. Люблю купувати в США, люблю купувати взагалі:) Маю двох діток, тому купувати доводиться багато. Пропоную Вам приєднатись до мене для збору компанії на фрі шип і швидшого збору ваги для відправки посилки.
    Я живу у Львові, але можу переслати по Україні новою поштою чи укрпоштою.

    Важлива інформація! Обов"язково для ознайомлення! Якщо Ви не прочитали цього повдомлення, то вважається, що Ви автоматично погоджуєтесь зі всім, написаним нижче.
    Я комісії за свою допомогу не беру, грошей на цьому не заробляю, тому не можу покривати за свій рахунок можливі нюанси. Ви несете повну відповідальність за вибір товару, його розміру, кольору і т.д. Бувають випадки, коли магазин може прислати щось не те, щось браковане, товар в пошкодженій упаковці, просто не прислати якоїсь позиції. Зі свого боку я завжди стараюсь всім піти на зустріч і допомогти, я можу написати в магазин листа і пояснити ситуацію. Якщо магазин погодиться на компенсацію і поверне мені кошти, то відповідно і я Вам їх поверну. Але якщо мої зусилля безрезультатні, то компенсувати вартості я Вам не можу. Просто віддаю посилку в тому вигляді, в якому отримала її від транспортної компанії. Деколи магазин може попросити повернути бракований товар для заміни-поверненням я не займаюсь! Інтернет-покупки за кордоном, окрім безлічі приємних моментів, мають багато ризиків. Тому, якщо Ви плануєте робити замовлення, то маєте бути до цього готовим. Звичайно, такі нюанси трапляються рідко і часто їх можна вирішити без фінансових втрат, АЛЕ НЕ ЗАВЖДИ! В таких випадках фінансові втрати лежать на Вас.
    Для доставки товарів в Україну користуюсь послугами перевізника ЮкрейнЕкспрес. Перевізник хороший, проблем з ним не виникало. Але на певні категорії товарів може нараховувати 10% брокерських. Тобто якщо Ви замовляєте електроніку, годинники, ювелірні прикраси та ін, то перевізник на них може нарахувати ще додаткових 10% від вартості, які треба буде оплатити разом з оплатою ваги. Якщо вартість одного товару перевищує безподатковий митний ліміт-150 євро-то перевізник також нараховує на нього додаткові відсотки. Такі питання обгорюються індивідуально. Часто доводиться подати запит в службу підтримки ЮЕ, щоб отримати точну відповідь, це може зайняти кілька днів. Вітаміни, ліки та біодобавки перевізник не возить.

    Терміни доставки. Доставка морем займає переважно в районі 6 тижнів. Бувають випадки, коли товар приходить за 4 тижні, бувають-коли за 8 і більше. На ці терміни я повпливати не можу. Причини різні-затримки перевізником, магазин дуже довго доставляв товар на склад (таке буває особливо часто в періоди великих розпродажів), часом в магазині може бути якийсь збій і з ними доводиться вести переписку, тому терміни затягуються. Буває, що магазин не надасть треку, або надасть помилковий, тоді посилка на складі може якийсь час просто лежати до з"ясування обставин. Я, звичайно, можу попросити в службі підтримки зробити фото треків, щоб перевірити їх, але кожне фото коштує 5 дол. Думаю, що більшість погодиться почекати трохи довше, ніж буде оплачувати фото треків.
    Доставка авіа займає переважно 3-4 тижні. Так як на авіа зараз посилок мало, то потрібно ще, щоб зібралась компанія. Це може затягувати терміни. У зв"язку з тим, що з"являються вигідніші умови для авіа-пересилок в інших компаній, то авіа-посилки від ЮЕ зараз збиратиму скоріше як вийняток. Тому при замовленні орієнтуйтесь на доставку морем. Якщо потрібно авіа, то обов"язково уточнюйте це питання перед тим, як я зробила викуп.
    Після отримання посилок я їх розважую і скидаю Вам рахунки за вагу. Вагу посилки заокруглюю до 10 г в більшу сторону. Щоб записатись на відправку потрібно мені про це написати в особистій переписці на форумі або в бандлері. Але в бандлері повідомлення часом не доходять, тому краще на форумі.

    Вартість доставки для морських посилок складає 5.5 дол за кг підняла,бо перевізник почав брати комісію при оплаті, авіа- 9.5 дол за кг

    ЗІ СВОГО БОКУ ПОРЯДНІСТЬ ГАРАНТУЮ!!!

    ЗАМОВЛЕННЯ ЗАЛИШАЄМО В БАНДЛЕРІ
    http://cdcdcd.bunddler.com/

    Реквізити для оплати
    4731185600809070 Наконечна Христина

    Якщо потрібно щось терміново, то мій телефон 0677214540

    ЯКЩО МАЄТЕ ЧАС І БАЖАННЯ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО РОБОТУ ЗІ МНОЮ, ТО ПРОШУ СЮДИ
    https://shu.com.ua/index.php?threads/Отзывы-о-посредниках-и-организаторах-СП.3540/

    Буду вдячна!
     
    Останнє редагування: 4 вер 2017
    Фокстрот, Selestija, Mamalinka та 4 іншим подобається це.
  2. Nichka

    Nichka Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    78
    Бали:
    374
    Дякую за приємну співпрацю. Натхнення і море позитиву вам)!!!
     
    cdcdcd подобається це.
  3. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
  4. vistik

    vistik Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    188
    Бали:
    434
    Привіт. З наступаючими святами. Христинко, яка прикра новина ((( Хоча останнім часом я мало у Вас замовляла, але для мене Ви самий найкращий та найприємніший посередник на форумі. Сподіваюсь це тимчасово, і невдовзі Ви повернетесь до нас. Дякую за приємну співпрацю і всього найкращого Вам і Вашій родині

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    Ol_ga, juliakiko, Фокстрот та 5 іншим подобається це.
  5. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Дякую Вам! І Вас з наступаючими святами!
     
    juliakiko та vistik подобається це.
  6. olya_m_o

    olya_m_o Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    702
    Симпатії:
    144
    Бали:
    434
    Привіт. Христино, дякую за посилку!) Скажіть, а Форевер, ще не відгрузив замовлення?
     
    cdcdcd подобається це.
  7. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    привіт
    відвантажив, але не всі позиції. я все відмітила, ваше у відміні(((
     
  8. komashka18

    komashka18 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    703
    Симпатії:
    154
    Бали:
    384
    Адреса:
    Хмельницкий
    привіт! дуже дякую за книжечки! З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ!
     
    cdcdcd подобається це.
  9. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Привіт! І Вам веселих свят !
     
  10. Наташа_Ч

    Наташа_Ч Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,598
    Симпатії:
    2,968
    Бали:
    744
    Кристиноска, приветик)))) и от меня ОГРОМНОЕ СПАСИБО за книжки )))
    Ты, наверное, забыла - там у меня еще регланчик был на складе с чилдрена )))
    Но мне не горит, в след.раз перед отправкой напомню )))
    Спасибочки за ВСЕ!!!
    [​IMG]
     
    cdcdcd подобається це.
  11. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    привіт!
    Вибач, мабуть, пропустила його...
     
    Наташа_Ч подобається це.
  12. Наташа_Ч

    Наташа_Ч Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,598
    Симпатії:
    2,968
    Бали:
    744
    Ничего страшного )))) в след раз положишь ))) я ж все на вырост беру )))) на пару лет вперед ))) так что нам не срочно )))
    Спасибо!!!!
     
    cdcdcd подобається це.
  13. Танюшечка

    Танюшечка Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    634
    Симпатії:
    231
    Бали:
    384
    Христинко вдячна тобі дуже за наші шопоголічні мрії, які ти втілювала в життя, за час який витрачала на наші закупки, терпіння та доброзичливість . Маємо надію, що в тебе все буде добре і обставини дадуть змогу повернутися до нас /про що ти нас обовязково повідом/. Успіхів тобі, щастя в родині та з наступаючим Великоднем.
     
    Ol_ga, P u m a, vistik та 8 іншим подобається це.
  14. cdcdcd

    cdcdcd Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    12,452
    Симпатії:
    2,816
    Бали:
    644
    Адреса:
    Львів
    Дякую! І Вас зі святами !
     
    Фокстрот, P u m a, vistik та 2 іншим подобається це.
  15. Викусика

    Викусика Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,890
    Симпатії:
    374
    Бали:
    584
  16. OljaG

    OljaG Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Доброго дня, коли Ви плануєте замовляти з сайту VS ? ))
     
  17. Ленамел

    Ленамел Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    3
    Бали:
    424
    Доброго дня. Ви тільки Америку купляєте? Чи є десь ваша группа ?
     
  18. Ma_ra

    Ma_ra Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    775
    Симпатії:
    417
    Бали:
    434
    Адреса:
    Lviv
    Америку і Англію. Є група у вайбері. А Ви в Христі купляли раніше?
     
  19. Ленамел

    Ленамел Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    3
    Бали:
    424
    Ще ні. Як раз шукаю посередника у Львові. Якщо можна, дайте групу в вайбері.
     
  20. OljaG

    OljaG Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Доброго дня, і я шукаю посередника у Львові, додайте і мене у групу у вайбері (0674929853)