З чого почати іноземний онлайн шопінг?

Тема у розділі 'Информация для начинающего Шопоголика', створена користувачем Бану, 1 лют 2024.

 1. Бану

  Бану Супер Админ

  Повідомлення:
  14,198
  Симпатії:
  33,147
  Бали:
  754
  Рід занять:
  наверно я блоггер:)
  Адреса:
  Амстердам
  Багато хто вже знає, що робити покупки за кордоном дуже цікаво і вигідно.
  Можна знайти новинки відомих брендів, зловити "гарячі" знижки, купити щось незвичайне та оригінальне і просто отримати задоволення, переглядаючи модні каталоги.

  Вже кілька років я вибираю купувати речі через інтернет. Думаю, це краще, ніж їздити по магазинах, а можна взяти чашечку чаю, одягнути улюблені домашні речі та повністю розслабитися. Покупки стали частиною нашого життя, а хороші покупки завжди дарують гарний настрій і радість!

  З задоволенням поділюся своїм досвідом покупок в Європі та США.

  У Європі та США є велика кількість цікавих магазинів. Я їх поділяю на кілька категорій: перша - які приймають до оплати наші картки та відсилають на форвардні компанії, або навіть напряму в Україну, друга - які приймають наші картки, але відсилають лише на адресу резидента країни та третя - не приймають наші картки до оплати та відсилають лише на фізичні адреси всередині країни.

  З першим видом найпростіше - зареєструватися на сайті та компанії з пересилання вантажів в Україну, зробити замовлення на адресу складу та потім відіслати в Україну. Для другої категорії потрібно мати знайомих, які приймуть на свою адресу ваші посилки та потім відправлять в Україну.

  Ну а з третьою складніше всього - крім адреси вам ще й знадобиться рахунок людини, яка живе у країні, плюс буде витрата на переказ грошей за кордон.

  Компанії мейл-форвардери - надають свою адресу для покупок, ви самі оплачуєте своєю карткою покупки в магазині та просто у полі Shipping Address ставите дані форвардера. Потім пишете заявку на склад, з номером посилки та просите відправити її за адресою в Україні.

  Існує велика кількість таких компаній, обираючи з них слід звернути увагу на ціну за lbs, терміни доставки, страхування вантажу та важливе питання - проходження митниці. Деякі мейл-форвардери пропонують додаткове страхування від сплати мит, або ж утримують свої вантажі під час перевірок.

  Робіть покупки лише в перевірених магазинах, сайти з надто низькими цінами, з назвами схожими на дорогі бренди, але з помилкою в одній літері - можуть бути шахрайськими, обов'язково читайте відгуки, намагайтеся не робити перше замовлення у новому магазині на велику суму, краще перевірити магазин невеликою покупкою.

  В Інтернеті можна купити ВСЕ - і це правда :)

  Ну і наприкінці запрошую всіх ділитися досвідом покупок в Інтернеті, буду рада новим знайомствам!

  Коротке резюме:

  Для тих, хто лише починає свій шлях у світі міжнародного онлайн-шопінгу, ось кілька корисних порад, які допоможуть зробити ваш досвід приємним і вигідним:

  1. Досліджуйте магазини та бренди. Перед покупкою з іноземних сайтів звертайте увагу на репутацію магазину. Пошукайте відгуки інших покупців з України, щоб зрозуміти, наскільки надійним є продавець.

  2. Зверніть увагу на розмірні сітки. Розміри одягу та взуття можуть значно варіюватися залежно від країни. Переконайтеся, що ви правильно виміряли себе і порівняли ці виміри з розмірною сіткою на сайті.

  3. Вивчіть умови доставки та повернення. Перед замовленням переконайтеся, що ви розумієте, скільки часу займе доставка, скільки вона коштуватиме, повернення до багатьох країн як правило неможливе, звижаючи на довгу доставку в Україну, на повернення не лишається часу.

  4. Будьте уважні до митних правил. Інформуйтеся про ліміти безмитного ввезення товарів в Україну та можливі митні збори, щоб уникнути несподіваних витрат при отриманні посилки.

  5. Використовуйте міжнародні платіжні системи. Переконайтеся, що ваша кредитна або дебетова картка приймається для міжнародних операцій. Також розгляньте можливість використання PayPal або інших міжнародних платіжних сервісів, які забезпечують додатковий рівень захисту.

  6. Використовуйте послуги мейл-форвардінгу. Якщо магазин не відправляє товари напряму в Україну, скористайтеся послугами мейл-форвардерів, які нададуть вам адресу за кордоном для доставки покупок та подальшої їх пересилки в Україну.

  7. Слідкуйте за акціями та знижками. Наш канал, де зібрані всі знижки - https://t.me/forumshu
  У нашому чаті ви знайдете відповіді на усі свої питання: https://t.me/shucomua
   
  Останнє редагування модератором: 1 лют 2024
  summer подобається це.