Задержана посылка на таможне

Тема у розділі 'Meest US', створена користувачем Resefi, 28 кві 2020.

  1. Resefi

    Resefi Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    2
    Бали:
    324
    Адреса:
    Украина
    Добрый день! Заказала я с сайта Puma 6 пар кроссовок. Все разные с разными размерами. Брала для семьи. Доставка через Мист. Задержали на таможне, пришла смс что на мытном оформлении. По истечении 7 дней пришла опять смс, что посылка остановлена из-за нарушения интеллектуальных прав собственности. Пыталась найти в интернете, что то по этому поводу, но все что нашла только то что это конфискуют и уничтожат. Кто то сталкивался с таким? Поделитесь опытом пожалуйста!
     
  2. epiclight

    epiclight Ученик ШУ

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Бали:
    54
    Адреса:
    New Jersey
    Доброго дня, в мене також посилка на митниці і також через "нарушения интеллектуальных прав собственности" це було минулого місяця. Посилку відкривали по інформаціїї з Росану. Митниця 28 числа направила в компанію виробника товару лист чи цей товар не є контрафактним і тд(Покрайній мірі мені так пояснили). Відповідь очікувати потрібно 10 днів. Що далі буде невідомо. Сума посилки 140$(Apple x3).
    Зараз вам потрібно звонити в Росан і розпитатись всю інформацію в них:
    050 433-50-70
    Вони вам мають надати посилання [​IMG]
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 тра 2020
  3. epiclight

    epiclight Ученик ШУ

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Бали:
    54
    Адреса:
    New Jersey
    Ось відповідь з державної фіскальної служби
     

    Вкладення:

  4. lilu93

    lilu93 Ученик ШУ

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Бали:
    54
    Вітаю. В мене теж питання. Чоловік відправив посилку і поклав туди ювелірний подарунок який не вказав,і я просила собі відправити уколи які теж не вказали, посилку затримали на таможні. Це тепер можна попрощатись із посилкою взагалі? Чи її повернуть назад? Чи що взагалі робити? Він мені не казав про подарунок до тих пір поки не дізнався, що посилку затримали на таможні. І якщо наприклад посилку конфіскують, то тепер усі посилки від нього будуть перевіряти? Його занесуть у базу? Хто стикався з таким, напишіть будь ласка