Zara

Тема у розділі 'Одежда и обувь', створена користувачем summer, 17 чер 2013.

  1. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    Добавлено Бану:
    Для начала прошу вас прочитать эту статью Что такое почтовые службы?,
    Теория зарубежных покупок:
    https://shu.com.ua/threads/teorija-pokupok-v-ssha-i-evrope.29/
    FAQ для новичков:
    https://shu.com.ua/threads/faq-dlja-novichkov.17437/

    Магазин ZARA представлен в разных странах. Достыпны онлайн-магазин в старанх Европы и США ( возле выбраной старны должен стоять значек корзинки) очень часто покупают Испанию, Польшу, Порутугалию, Германию, Италию, Францию, Англию и США
    Отличительной чертой бренда есть простота и лаконичность стиля. Мало кто может похвастаться тем, что компания производит одежду самостоятельно( от создания дизайна до шитья) за очень короткий срок, и это всего 2 недели! За свой не долгий, но успешный период существования бренд зарекомендовала себя с очень хорошей стороны. Он доступен практически каждому. Здесь каждый найдет свою, уникальную вещь, и, обязательно придёт еще!
    Трудно представить, что когда-то основатель этого бренда создавал и шил вместе с женой домашний текстиль из фабричной ткани. А теперь его бренд у всех на слуху, и что самое важное,
    его можно купить самостоятельно, прямо в онлайн магазине!
    Биллинг и шиппинг адрес указываем мейл-форварда , предварительно выбрав для себя оптимально подходящий
    Обязятельно выбирайте доставку на дом-СТАНДАРТ а не на магазин!

    Карты
    Принимает украинские карты, иногда не принимает виртуалки, так же возможна оплата через payPal

    Доставка в Украину
    Прямой нет
    Купонов на нее не бывает. только личные. Так же нет никаких кэш-беков!

    Ищите купоны? Загляните в темку НАХОДОЧКИ. Самые свежие КУПОНЫ, СКИДКИ, НОВОСТИ от магазинов.
     
    Останнє редагування: 23 вер 2020
  2. Natalij10

    Natalij10 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    409
    Симпатії:
    49
    Бали:
    434
    HELP!!! Перевозчик пишет что посылка уже доставлена по этому адресу, а кто ее мог получить там же нету получателя! Может кто сталкивался помогите пжл. Куда мне писать?
     
  3. Anna Nekrasova

    Anna Nekrasova Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Бали:
    334
    Адреса:
    Бердянск
    Добрый день. Подскажите пожалуйста, как разрешилась Ваша ситуация ? У меня также посылка Zara с доставкой DHL не попала на склад в Германии (
     
  4. Yaso4ka

    Yaso4ka Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    3
    Бали:
    334
    Здравствуйте. Получила посылку Зара Польша и не хватает одной вещи(( есть ли смысл писать в поддержку ли ответят что приходите в магазин?
     
  5. Оксана29

    Оксана29 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Здравствуйте,у кого-то была такая ситуация?..Давно покупаю зара Испания,проблем никаких не было,а вот 2 дня подряд не могу купить(4 попытки),покупка происходит,деньги снимаются,а потом возврат через время.Карты не меняла,оплачиаю всегда Приват виртуалка и моно кредитка,пробовала через PayPay,тоже не проходит(Не знаю,что делать(
     
    Останнє редагування: 23 січ 2022
  6. Linexy

    Linexy Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Адреса:
    Kyiv
    Не могу зарегистрироваться на Итальянском сайте со вчерашнего дня, пишет, чтобы попробовала позже. Пробовала через ВПН тоже не проходить.
     
  7. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    попробуйте новый аккаунт
     
  8. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    возможно заказ отправлен частями, могли и с другим заказом объединить , напишите им на фейсбук, уточните трек номера
     
  9. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    советую в чате просить изменить адрес доставки, и вообще DHL в Германии не любит ЮЭ
     
    Anna Nekrasova подобається це.
  10. Агата_

    Агата_ Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    8
    Бали:
    334
    Адреса:
    Украина
    Добрый день)
    Заказала платье и сапоги Зара в Германии, а прислали жилетку и футболку. Есть фото пакета с моей фамилией и номером моего заказа,а внутри не моё. Реально ли о чём-то с ними договориться? Может у кого-то был такой опыт. И куда им лучше написать?
     
  11. Monika Beluchi

    Monika Beluchi Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    7
    Бали:
    324
    У меня было нереально ) пробовала 2 раза ,они разводят руками , что они все сделали идеально …
    И я просто перестала писать , чтобы не заблокировали ещё …)


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  12. Roksichka

    Roksichka Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    0
    Бали:
    334
    Адреса:
    Червоноград
    Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, чи бувають купони на Zara.
    Не моду знайти. Баєр замовляє по ціні сайту. Думаю, в чому суть...
    Наперед дякую за відповідь
     
  13. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    не буває! Є ососбисті знижки на нову колекцію на дорослий одяг саме для працівників і обмежено по кількості
    По ціні сайту замовляють ті, хто отримує такс фрі , тобто особисто возить через кордон і повертає собі такс
     
    Roksichka подобається це.
  14. ТаняТанина

    ТаняТанина Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    237
    Симпатії:
    33
    Бали:
    434
    Адреса:
    Киев
    Разместила 2 заказа на Зара Польша. Заказы оплачены ПП, номер заказа и предварительная дата доставки есть, сделала скрин. Но в кабинете заказов нет и письма на почту не пришли с подтверждением. Я теперь не пойму мне их ждать? Или они не прошли? Подскажите, может было такое у кого-то?
     
  15. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    напишите в поддержку, укажите номера и уточните, в чем проблема
     
  16. Lurdess24

    Lurdess24 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Адреса:
    Рівне
    Добрый день ) получила распаровку синих туфель: один 36 , другой 38 размера ) может кому надо , пишите )
    Артикул : 3210/810
     
  17. Инна Кидстафф

    Инна Кидстафф Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    12
    Бали:
    324
    Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Оплатила заказ Зара, так как он был небольшой, помню сумму и позиции. Оплатила 4 позиции, сняло за 4. Сейчас в кабинете 3 вещи светятся, деньги не захоидили разница. Как быть?
    Раньше тоже было такое что помню что заказывала, а в кабинете со временем меньше позиций, спасибо
     
  18. Svetlana77

    Svetlana77 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    452
    Симпатії:
    140
    Бали:
    434
    Адреса:
    Киев
    Возможно отображается не все. Усть кнопка "View more"?
     
  19. Tetyana St

    Tetyana St Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    36
    Бали:
    424
    Адреса:
    Закарпатская обл
    Привет! Может у кого пришли 2 левые сапога размера 38?
     

    Вкладення:

  20. Sveta111

    Sveta111 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    Адреса:
    Ковель

    Хто знає, чи можна замовляти онлайн на доставку магазину і це ж замовлення відбивати такс-фрі, перевозячи самій?
     
  21. summer

    summer Админ

    Повідомлення:
    24,181
    Симпатії:
    44,715
    Бали:
    754
    Адреса:
    Украина
    для того, щоб отрімати такс фрі, треба, щоб Вам виписали паперову фактуру з Вашими особистими паспортнимим даними.
     
  22. Sveta111

    Sveta111 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    9
    Бали:
    374
    Адреса:
    Ковель
    Тобто, я можу зробити Інтернет замовлення, прийти в магазин за ним і там мені оформлять такс-фрі?
     
  23. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    Дівчата, підкажіть, будь ласка, в Зара Іспанія обирати доставка «до дому» — SHIPPING METHOD: HOME DELIVERY?
     
  24. Тетяна30

    Тетяна30 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    927
    Симпатії:
    426
    Бали:
    424
    так
     
    Svetl@n@ подобається це.
  25. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    Огромезне дякую!
     
    Тетяна30 подобається це.
  26. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    А підкажіть ще, будь ласка, по Зара Іспанія — якщо відшипили де брати трек номер? Це може в eTicket в самому низу де штрихкод і цифри — то ті цифри і є трек номер?..
     
    Останнє редагування: 17 лип 2022
  27. Тетяна30

    Тетяна30 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    927
    Симпатії:
    426
    Бали:
    424
    В самому листі Zara є посилання - TRACK YOUR ORDER HERE, по якому переходите до даних ордера в своєму кабінеті, де зазначено трек номер. Цей трек ордер може з'явитись не одразу, інколи наступного дня після повідомлення про відправку, а інколи через 2 дні. Також мені на пошту приходив лист зі служби доставки, але через деякий час. По трек номеру реєструйте, якщо відправили на склад ЮЕ, бо в Міста потрібно по № ордера реєструвати. Одного разу трек був зазначений неправильний і в кабінеті ЮЕ не відображався як отриманий, хоча був доставлений. Я уточняла правильний трек номер в чаті Zara.
     
    Останнє редагування: 17 лип 2022
    Svetl@n@ подобається це.
  28. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    Дуже Вам дякую!
     
  29. TatianaTati

    TatianaTati Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    5
    Бали:
    324
    Добрый день девочки, подскажите пожалуйста впервые заказывала Зара Германия, пришло письмо что мой заказ отправлен а нет трек номера и на сайте тоже не могу найти. Он позже появится? Подскажите где его найти :)
     
  30. новичок_шопоголик

    новичок_шопоголик Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    124
    Симпатії:
    6
    Бали:
    424
    Всем привет .Подскажите ,если заказала Испанию на UE, вбивать номер заказа вместо трек номера в кабинете?
    Трек номер не пришёл на почту почему то
     
  31. Тетяна30

    Тетяна30 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    927
    Симпатії:
    426
    Бали:
    424
    В UE потрібно реєструвати по трек номеру. Почитайте вище, аналогічне питання і відповідь були.
     
  32. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    У мене було так — Зара відшипила, через день на мейл прийшов лист від транспортної що мов везуть моє замовлення і в цьому листі транспортна зазначала трек номер.
    Паралельно в кабінеті Зари висвітився трек номер але!в листі транспортної і в кабінеті Зари були різні треки. Я не розуміла який же вносити в ЮЕ. Коротше вирішила створити два відправлення на трек з кабінету Зари, і на трек з листа транспортної.
    Але ЮЕ мені сам вніс трек і зареєстрував посилку з Зари тому що: трек таки потрібно вносити з кабінету Зари але!він не повний типу обрізана кінцівка. У мене потім вийшло що на одну посилку в кабінеті ЮЕ три відправлення 2 мої+1 внесене ЮЕ, я свої видалила а в те що внесено ЮЕ додала інвойс і проставила суму.
    І ще, коли транспортна доставляє посилку на ЮЕ трек з кабінету Зари зникає.
    Коротше я для себе зробила висновок, що можна не вносити трек в кабінет ЮЕ вони самі внесуть але просто відстежувати хід доставки за посиланням транспортної і слідкувати щоб з‘явилось відправлення в кабінеті ЮЕ.
     
    Останнє редагування: 20 лип 2022
  33. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    Дівчата, а ні у кого не має на продаж ось цих шльопанців в 37р. — щось я їх провтикала(
    1605/910
     
  34. Тетяна30

    Тетяна30 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    927
    Симпатії:
    426
    Бали:
    424
    Краще трек, навіть якщо він не повний, реєструвати. Бо в мене одного разу трек номер був зареєстрований не вірний і в кабінеті ЮЕ дуже довго посилка не відображалась. На гарячій лінії сказали уточнити в чаті Зара правильний трек номер. І тільки коли я його зареєструвала, посилка відсканувалась в кабінеті. При чому, так як ви пишете, під дещо довшим, ніж мною внесеним, треком.
     
    Svetl@n@ подобається це.
  35. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    Виходить що це потрібно кожного разу запитувати в чаті Зари повний трек — не розумію чому вони відображають короткий і не видно кінечних цифробукв?..
     
  36. Тетяна30

    Тетяна30 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    927
    Симпатії:
    426
    Бали:
    424
    Та ні, реєструєте короткий, ЮЕ коли сканує, бачить цей короткий, бо крім останніх цифр, інші співпадають. А в тому одному випадку я зареєструвала скоріш за все трек кур'єрської служби. Деякі курєрські служби вказують трек, який співпадає із треком Зара, в деяких не співпадає. Я на всяк випадок тепер реєструю замовлення під двома треками, а потім лишні видаляю.
     
  37. новичок_шопоголик

    новичок_шопоголик Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    124
    Симпатії:
    6
    Бали:
    424
    добрый день .Спасибо за ваш ответ
    Но у меня не пришёл совсем трек номер ,решила ввести просто номер заказа,это то что пришло единственное ,но сам UE пишет что нужен именно трек
    Посылка пришла ещё в пятницу ,сегодня уже среда ,в кабинете ничего не светится (
    Написала в чат Зары ,жду трек ,надеюсь пришлют
     
  38. Svetl@n@

    Svetl@n@ Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    740
    Симпатії:
    455
    Бали:
    434
    Ви прогавили той час коли в кабінеті висвітлювався трек
    У Вас на мейл мав бути лист від транспортної яка везла посилку на склад ЮЕ — потрібно стежити, це десь день-два після того як розмістили замовлення.
    І от коли на пошті з‘являється лист від транспортної тоді і в кабінеті Зари висвітлюється трек.
    І як транспортна доставляє посилку на склад ЮЄ з кабінету Зари трек зникає — якась, короче, така фігня
     
  39. Тетяна30

    Тетяна30 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    927
    Симпатії:
    426
    Бали:
    424
    А звідки ви знаєте, що посилка прийшла, в кабінеті Зари відображався рух? Якщо так, то там же відображався і трек номер, ви просто не уважно дивились. Якщо посилка вже доставлена, трек номер в кабінеті Zara зникає. В чаті Zara спілкування з живим оператором (якщо робочий час), який зразу і повідомить вам трек, не потрібно довго чекати. Хоча, можливо, ЮЕ само добавить ваш трек в кабінет, якщо ви вказали свій ID. Зараз потрібно чекати до 4-х робочих днів, тобто вам до кінця дня завтра. Якщо не відсканує, дізнавайтесь трек.
     
  40. Yaroslav Popov

    Yaroslav Popov Ученик ШУ

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Бали:
    54
    Всім привіт. Підкажіть хто якими способами доставки користується для закупок на Зарі в Польщі (ну і в Іспанії також). Також цікавить хто робив закупки останнім часом у Польщі, по якому крусу ПриватБанк рахує гривню до злотого?
     
  41. Tetyana St

    Tetyana St Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    36
    Бали:
    424
    Адреса:
    Закарпатская обл
    ЮЕ , курс 7.73
     
  42. Yaroslav Popov

    Yaroslav Popov Ученик ШУ

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Бали:
    54
    Чи правильно я зрозумів, що це Ukrainian Express? Якщо так, то чи не в курсі ви що там зараз з цією службою доставки? Читаю в останній час не дуже добрі відгуки про них
     
  43. Tetyana St

    Tetyana St Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    36
    Бали:
    424
    Адреса:
    Закарпатская обл
    Так, правильно , є в них нюанси як і у всіх, але з тих, що користувалася, мені найзручніше з ними.
     
  44. Chase a rainbow

    Chase a rainbow Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Бали:
    324
    Адреса:
    Київ
    Доброго дня! Zara Польша відмінила одну позицію, кошти повернуться самостійно чи потрібно писати?
     
  45. Tetyana St

    Tetyana St Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    36
    Бали:
    424
    Адреса:
    Закарпатская обл
    Самі повертають
     
  46. Нюшка

    Нюшка Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    7
    Бали:
    434
    Адреса:
    Днепропетровская обл пгт Черкасское
    Всем добрый вечер) впервые такое.. заказала Зара Польша, деньги сняло, но нет заказа в профиле моем и нет письма на почту как обычно о заказе и номере заказа. Может кто сталкивался, очень прошу помочь. Заранее спасибо) даже не знаю что им и написать , номера ж нет никакого, только оплата в привит 24
     
  47. helenka 11

    helenka 11 Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    381
    Симпатії:
    117
    Бали:
    434
    Подскажите от какой суммы у испанской Зары фри шип пишет что 30 евро но акционные товары не учавствуют я кинула на 47(акционных) но шип светится
     
    Останнє редагування: 25 лис 2022
  48. Aljona

    Aljona Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Бали:
    334
    Адреса:
    Kyiv
    Вітаю! Zara Іспанія пише трек код один,а GLS прислали лист із зовсім іншим треккодом. Який номер вносити у кабінеті ЮЕ? Заздалегідь дякую за відповідь!
     
  49. Yanakvts

    Yanakvts Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Бали:
    224
    Привіт!
    підкажіть, будь ласка, як самостійно можна замовити із Zara Польща? буду вдячна за контакти перевізників
     
  50. Ellllena

    Ellllena Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Бали:
    334
    Адреса:
    Киев
    Привіт! Можливо дурне питання, але я щось не можу розібратися. Чи можна в додатку Zara якось переключатися між країнами?
     
  51. Dark Angel

    Dark Angel Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    8,625
    Симпатії:
    5,493
    Бали:
    694
    Адреса:
    dp.ua
    Нет. Каждая страна - отдельная регистрация.