Київ і вся Україна! Викуп Victorias Secret 0% і не тільки

Тема у розділі 'СП смешанные страны без комиссии', створена користувачем shamankaa, 16 гру 2023.

  1. shamankaa

    shamankaa Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Бали:
    224
    Привіт! Я Юля :)
    Займаюсь шоппінгом вже більше 10 років
    Обожнюю красиву білизну, тому мій фаворит і найперший мій магазин з чого почався шоппінг це Victorias Secret. Але й купую багато інших (columbia, tommy hilfiger, calvin klein, michael kors, amazon, zara, kiko та інші запитуйте...)
    Збираю СП на фрі шип VS розрахунок = ціна сайту *37,5 грн +вага

    Додам в группу Viber де є анонси (але після бодай 1 замовлення бо клієнти то мої рідні люди і моя сімя туди додаю "своїх")

    Всі замовлення робимо
    в БАНДЛЕР
    https://cartersyata.bunddler.com/

    або в особисті https://mssg.me/cartersyata

    ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ:
    США
    ✈️- авіа 11$за кг - 2-4 тижні
    ⚓️- море 8$ за кг - 5-8 тижнів
    Англія - 6£за кг - 3-4 тижні
    Іспанія Германія Польша - 5€ за кг - 3-4тижні

    РОЗМІЩУЮЧИ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ОЗНАЙОМЛЕНІ І ЗГОДНІ З УМОВАМИ!
    ❤Дорогі клієнти!❤
    Мої умови роботи:
    ✔ВАЖЛИВО: замовлення приймаються ПО 100% ПЕРЕДОПЛАТІ! У борг можу викупити лише постійним клієнтам. Вага (доставка) оплачується коли товар вже в Україні.
    ✔ Замовлення: Приймаю замовлення до бандлера та в особисті повідомлення +380977990939
    Для замовлення кидайте посилання на потрібний товар, вказуйте колір та розмір. Посилання надсилайте тоді, коли Ви вже визначилися із замовленням на 100%! Я іноді викупляю терміново, а рахунок виставляю пізніше.
    ✔Повернення немає. Я НЕ продаю товар, а надаю послуги перевезення, виступаючи при цьому посередником між Вами та інтернет-магазином.
    ☝️ Також слід розуміти, що при замовленнях з іноземних магазинів є певні ризики - пересорт,брак,невідповідності кольору, розмір тощо. У такому разі я пишу до магазину та прошу компенсацію. Але, на жаль, не всі магазини йдуть на зустріч.
    ☝️Також, я не можу гарантувати, що всі речі, замовлені вами доставлять (іноді магазин скасовує деякі позиції або не докладає у посилку). Ви оплачуєте лише ті позиції, які отримуєте на руки.
    ☝️ Також за розміром. Я в силу досвіду можу підказати, але буває й одяг та взуття більшомір чи маломір я можу не знати. Остаточний вибір за вами.
    ✔Відправлення.
    Відправка Новою Поштою ПН СР ПТ (бувають у мене форс мажори іноді переношу)
    Надсилання тільки тим, у кого все оплачено!
    ✔Самовівіз
    За день до того як хочете приїхати напишіть мені, що б я забрала ваші речі зі складу
     
    Останнє редагування: 21 гру 2023
  2. shamankaa

    shamankaa Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Бали:
    224
    Набори трусиків із 5 шт по 675 грн +вага
     

    Вкладення:

  3. Ленамел

    Ленамел Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    3
    Бали:
    424
    Вітаю. Які ще магазини купуєте? Умови?
     
  4. shamankaa

    shamankaa Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Бали:
    224
    Майже всі відомі: columbia, tommy hilfiger, calvin klein, michael kors, amazon, zara, kiko, mango, massimo, gap, old, carters та інші
     
  5. lutskiymisha

    lutskiymisha Ученик ШУ

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Бали:
    74
    Вже не працюють спыльны покупки?
     
  6. IvanovaNastya

    IvanovaNastya Ученик ШУ

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Бали:
    50
    Вітаю. Мене теж турбує питання, ви працюєте? Може ще є магазини на вибір?